Úspěšný Sokol Raptor 15.9.2023

Úspěšný Sokol Raptor

V pátek 15.9. se naši žáci zúčastnili překážkového závodu Sokol Raptor v rámci akce Tyršův Děčín. Každý ročník reprezentovala jedna dívka a jeden chlapec. Bohužel dva závodníci se na start vůbec nedostavili, a tak jsme neměli šanci bodovat v celkové klasifikaci škol. To ale nezabránilo našim borcům v individuálních úspěších. Kuba Stehlík ze 6.A ve své kategorii obsadil parádní třetí místo a stejné umístění vyběhal i Pepa Jána mezi sedmáky. V čem naše škola zabodovala ještě lépe, byly dodatkové soutěže. V soutěži o naplnění kbelíku vodou z Labe stylem, poraď si jak chceš, použij cokoliv, co máš na sobě, naši reprezentanti obsadili druhé místo. Ještě lépe zvládli soutěž běh - pexeso, kde nenašli přemožitele a jasně vyhráli. Celý den provázelo krásné slunečné počasí a všichni si akci moc užili. Děkujeme za super výkony a reprezentaci naší školy.

Více fotek najdete zde.