Od 2. do 10.5. bude probíhat elektronická registrace k zápisu do mateřských škol. Více informací najdete na stránkách MŠ.

Gymnastika? Ta je naše! 26.3.2024

Gymnastika? Ta je naše!

V pondělí 25.3. proběhlo okresní finále ve sportovní gymnastice a naši žáci byli hodně moc vidět. Na soutěž se několik týdnů připravovali pod vedením paní učitelky Báry Janovcové a jak se říká, těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

Jak to tedy dopadlo? V kategorii 6. - 7. tříd mezi chlapci vybojoval první místo Kuba Stehlík a kluci zvítězili i jako družstvo (Stehlík, Čapek, Hamerník). Dívky stejné kategorie vytvořily družstva dvě, kdy jedno obsadilo místo třetí (Hrbáčková, Houdková, Hučková) a druhé bralo opět vítězství (Bihun, Štěpničková, Vospálková)!!! Terka Štěpničková brala mezi jednotlivci druhé místo...