Výsledková listina PYTHAGORIÁDA 2008

 

Datum konání : 13.5.2008

Místo konání : Děčín , Rumburk

 

Kategorie : 6.ročník

Jméno a příjmení               Škola                                                       Počet b.

Jakub Bednář                        ZŠ Máchovo nám.Děčín                        10

Ondřej Kunc                         Gymnázium Děčín                                  10

Jana Watersová                     Gymnázium Děčín                                  9

Petr Číla                                ZŠ Tyršova Rumburk                             9

Kateřina Němcová                ZŠ Komenského Děčín                          8

Kamila Weisová                   Gymnázium Děčín                                  7

Štěpánka Gennertová           Gymnázium Děčín                                  7

Martina Pavlasová               Gymnázium Rumburk                            7

Lukáš Nebohý                      ZŠ Na Pěšině Děčín                                7

Karolína Horáková              ZŠ Vojanova Děčín                                7

Dani Pohlreich                     ZŠ Jílové                                                  6

Romana Millerová               ZŠ U Nemocnice Rumburk                    6

Radoslav Vyčítal                  ZŠ U Nemocnice Rumburk                    6

Tran Thi Viet Ha                  Gymnázium Rumburk                            6

Jakub Sokol                          ZŠ U Nemocnice Rumburk                    6

Ondřej Obergruber               Gymnázium Rumburk                            6

Adam Holeček                      Gymnázium Děčín                                   6

Michal Babička                    Gymnázium Děčín                                  6

Jakub Sokol                          ZŠ J.Vohradského Šluknov                   5

Lukáš Zibner                        ZŠ Jílové                                                  5

Kateřina Pham                      Gymnázium Česká Kamenice                5

Vojtěch Ploček                     Gymnázium Děčín                                   5

Liliana Košťálová                Gymnázium Děčín                                  5

Tran Thanh Dak                   Gymnázium Rumburk                            4

Denisa Štěpánková              Gymnázium Děčín                                  4

Anna Plačková                     Gymnázium Děčín                                  4

Barbora Kopejsková            ZŠ Dr.Mr.Tyrše Děčín                            4

Kateřina Kodytková            Gymnázium Rumburk                            4

Petr Merkout                        Gymnázium Rumburk                            4

Milan Bělík                           ZŠ Školní Děčín                                     4

Vojtěch Caha                        Želenice Děčín                                   4

Kateřina Kuželová               Gymnázium Děčín                                  4

Nikita Povelkin                    Gymnázium Děčín                                  4

Martin Korejtko                   ZŠ Máchovo nám.Děčín                        3

Pavel Vondrýska                  ZŠ Míru Děčín                                        3

Klára Hodboďová                ZŠ Školní Děčín                                     3

Roman Dvořák                     ZŠ Dr.Mr.Tyrše Děčín                            3

Michaela Mikulová              ZŠ Dr.Mr.Tyrše Děčín                            3

Veronika Šetková                Gymnázium Děčín                                  3

Marek Heinrich                    ZŠ U Nemocnice Rumburk                    3

Patrik Lukáč                         ZŠ Tyršova Rumburk                             3

Lukáš Chábek                       ZŠ Školní Děčín                                     3

Markéta Roscheová             ZŠ Tyršova Rumburk                             3

Roman Bryknar                    ZŠ Seifertova Varnsdorf                        2

František Trnovský              ZŠ Máchovo nám.Děčín                        2

Hana Tranová                       Gymnázium Děčín                                  2

Daniela Horáková                ZŠ Březová Děčín                                   1

Tomáš Ulip                           ZŠ Dr.Mr.Tyrše Děčín                            1      

Ondřej Macko                      ZŠ U Nemocnice Rumburk                    1      

Marek Klement                     ZŠ Dr.MR.Tyrše Děčín                          1

Karolína Vančurová             ZŠ Míru Děčín                                        1

Vojtěch Kubát                      ZŠ Březová Děčín                                   1

Jana Šedivá                           Jiříkov                                                1      

 

Kategorie : 7.ročník

Jméno a příjmení               Škola                                                       Počet b.

Lukáš Petrásek                      Gymnázium Rumburk                            12

Martin Skalický                   ZŠ Březová Děčín                                   11

Víťa Synyčenko                   Gymnázium Česká Kamenice                9

Martin Balvín                       ZŠ Školní Děčín                                     9

Eliška Drahotová                 Gymnázium Rumburk                           9

Anežka Drahotová               Gymnázium Rumburk                           9

Zuzana Vlasáková                Gymnázium Rumburk                           9

Petr Anděl                               Gymnázium Rumburk                          9

Gleb Pokotilov                     ZŠ U Nemocnice Rumburk                    9

Jan Šebero                             ZŠ Tyršova  Rumburk                            8

Tereza Honsová                    Gymnázium Děčín                                   8

Jan Papajanovský                 Gymnázium Děčín                                  8

Lam Kieu Oanh                    ZŠ Máchovo nám.Děčín                        8

Matěj Rücker                        Gymnázium Rumburk                           8

Lenka Andršová                   Gymnázium Rumburk                           7

Matěj Slabihoud                   Jiříkov                                                7

Jan Dvořák                            ZŠ Na Pěšině  Děčín                               7

Matěj Havlíček                     ZŠ Na Stráni Děčín                                 7

Ondřej Motl                          Gymnázium Rumburk                            7

Barbora Nesměráková         ZŠ Jílové                                                  7

Kristián King                        ZŠ Máchovo nám.Děčín                        7

Rajtrová Bára                        Gymnázium Děčín                                  7

Jaroslav Tomek                    ZŠ Tyršova Rumburk                             7

Veronika Steklá                    ZŠ Šluknov                                             7

Pavla Šuláková                     ZŠ Šluknov                                             7

Dominik Hanzl                     ZŠ Máchovo nám,Děčín                        6

Daniel Šedivý                       ZŠ Na Stráni Děčín                                 6

Ivana Uhlíková                     ZŠ Školní Děčín 6                                  6

Karel Huk                             Gymnázium Rumburk                            6

František Macháček             Gymnázium Rumburk                            6

Ladislav Čurgali                   ZŠ Šluknov                                             5

Tereza Lavingerová              ZŠ Školní Děčín                                     5

David John                           ZŠ Na Pěšině Děčín                                5

Aleš Kraka                            ZŠ Máchovo nám.Děčín                        5

Klára Kubátová                    ZŠ Míru Děčín                                        5

Michal Pham                        ZŠ Míru Děčín                                        5

Jan Pepich                             ZŠ Březová Děčín                                   5

Veronika Mertlová               Gymnázium Rumburk                            5

Veronika Martincová           Jiříkov                                                5

Ondřej Vaigl                         ZŠ Tyršova Rumburk                             4

Marcela Mošnová                Gymnázium Děčín                                  4

Miroslav Hrouda                  ZŠ Komenského Děčín                          4

Karolína Janová                   ZŠ Březová Děčín                                   4

Martin Slánský                     ZŠ Máchovo nám. Děčín                       4

Kamila Jasanská                    ZŠ Seifertová Varnsdorf                        3

Le hung Anh                         ZŠ Vojanova Děčín                                3

Eva Švejcarová                     ZŠ Seifertová Varnsdorf                        3

Petra Osmíková                    ZŠ Jílové                                                  2

                           

 

Úspěšný řešitel je ten kdo dosáhl nejméně 9 bodů.Děkuji porotě za vyhodnocení  a p.Kokešové za zajistění prostor na gymnáziu Rumburk.

Diplomy a ceny pošlu na školy. S.Hochwalderová