Výsledková listina

Matematická olympiáda Z6-Z8

Termín konání : 9.dubna 2008

Místo konání : Děčín

 

Kategorie  Z6

Poř.   Jméno a příjmení                    Škola                                      Počet bodů

1.     Štěpánka Genertová               Gymnázium Děčín                  13

2.     Martina Pavlasová                 Gymnázium Rumburk             12

3.     Dinh Nguyen Hai Trieu Gymnázium Rumburk             10.5

4.     Kristýna Richterová               ZŠ Ed.Beneše Varnsdorf        10

5.     Adam Ihněťuk                        ZŠ Komenského nám.             9

6.     Šárka Kousalová                    Gymnázium Rumburk             8

7.     Vojtěch Caha                          ZŠ Máchovo nám. Děčín        7

8.     Milan Bělík                            ZŠ Školní Děčín                     7

9.     Ondřej Obergruber                 Gymnázium Rumburk             7

10.                       Petr Kulhánek                         Gymnázium Varnsdorf            7

11.                       Michal Voroš                         TGM.Masarykova Varnsdorf 7

12.                       František Trnovský                ZŠ Máchovo nám.Děčín         6

13.                       Michaela Mikešová                Gymnázium Děčín                  5

14.                       Jana Watersová                      Gymnázium Děčín                  4.5

15.                       Michal Marek                         ZŠ Česká Kamenice               4

16.                       Diana Thank                           Gymnázium Rumburk             4

17.                       Lukáš Nebohý                        ZŠ Na Pěšině Děčín               4

18.                       Pavel Vondrýska                    ZŠ Míru Děčín                       4

19.                       Tran Thi Viet Ha                    Gymnázium Rumburk             3

20.                       František Jirout                      ZŠ Dr.M.Tyrše Děčín             3

21.                       Petr Škvára                             ZŠ Březová Děčín                  2

22.                       Markéta Váňová                     Gymnázium Varnsdorf            2

23.                       Jaroslav Žeňka                       ZŠ Dr.M.Tyrše                       2

24.                       Petra Žďánská                        ZŠ Na Stráni Děčín                2

25.                       Aleš Tulach                            ZŠ Máchovo nám. Děčín        1

26.                       Jakub Kolář                            ZŠ Máchovo nám. Děčín        1

27.                       Milan Chmelík                       ZŠ Kamenická Děčín              1

28.                       Kateřina Matoušková             ZŠ Seifertová Varnsdorf        1

29.                       Eliška Zejdová                       Gymnázium Varnsdorf            1

30.                       Pavel Čížek                            ZŠ Česká Kamenice               0

31.                       Ondra Doubrava                     ZŠ Komenského Děčín           0

32.                       Tomáš Gross                          ZŠ Školní Děčín                     0

33.                       Karolína Vančurová               ZŠ Míru Boletice Děčín         0

34.                       Tomáš Reichlet                      ZŠ Dr.M.Tyrše Děčín             0

 

Kategorie Z7

Poř.   Jméno a příjmení                    Škola                                      Počet bodů

1.     Pavla Šuláková                      ZŠ Vohradského Šluknov       15

     1  Anežka Drahotová                  Gymnázium Rumburk             15

1.     Zuzana Vlasáková                  Gymnázium Rumburk             15

     4. Lukáš Petrásek                       Gymnázium                   13

     5. Dominik Varga                       ZŠEd.Beneše Varnsdorf         12

     6. Daniel Urbánek                      Gymnázium Čes.Kamenice     12

     7. Kristián Kny                           ZŠ Máchovo nám.Děčín         11

     8. Tereza Honsová                     Gymnázium Děčín                  10

     9. Jan Beneš                               Gymnázium Varnsdorf            9

10.                       Martin Balvín                         ZŠ Školní Děčín                     9

11.                       Dominik Hanzl                       ZŠ Máchovo nám.Děčín         9

12.                       Vojtěch Havel                        ZŠ Máchovo nám.Děčín         8

13.                       Jan Dvořák                             ZŠ Na Pěšině Děčín               8

14.                       Ana Kavánová                        Gymnázium Čes.Kamenice     6

15.                       Lam Kiev Danh                      ZŠ Máchovo nám.Děčín         6

16.                       Nikola Nemčelová                 ZŠ Máchovo nám.Děčín         6

17.                       Klára Kubátová                      ZŠ Míru Boletice Děčín         5

18.                       Michal Říha                           ZŠ N.E.Beneše Varnsdorf      3

19.                       Jana Kapounová                     Gymnázium Děčín                  3

20.                       Thi Ngoc Ha                           N.E.Beneše Varnsdorf            2

21.                       Phamová Thi Ngoc Ha           N.E.Beneše Varnsdorf            2

22.                       Ngueyan Phuong Anh              N.E.Beneše Varnsdorf            2

23.                       Veronika Steklá                      ZŠ Šluknov                   2

24.                       Ondřej Hlavatý                      Gymnázium Děčín                  2

25.                       Jana Schneiderová                 ZŠ Máchovo nám.Děčín         1

26.                       Jakub Kajzr                            ZŠ Na Pěšině Děčín               1

27.                       Michal Pham                          ZŠ Míru Boletice                   0

28.                       Dominik Vojtíšek          ZŠ Míru Boletice                   0

29.                       Adéla Smetanová          ZŠ Máchovo nám.Děčín         0

30.                       Jan Lehotský                           ZŠ Míru Boletice Děčín        0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie Z8

Poř.   Jméno a příjmení                    Škola                                      Počet bodů

1.     Moris Moldan                        Gymnázium Varnsdorf            9

2.     Chai Le hong                          Gymnázium Děčín                  8

3.     Johana Kolárová                    ZŠ Seifertová Varnsdorf        8

4.     Martina Šafusová                   Gymnázioum Varsndorf 7

5.     Iva Ondečková                       ZŠ Česká Kamenice               7

6.     Vendula Smoligová                ZŠ Školní Děčín                     6

7.     Tomáš Pytlík                          ZŠ Česká Kamenice               5

8.     Miroslav Vančura                  Gymnázium Varnsdorf            5

9.     Tereza Engelhartová              ZŠ Máchovo n.Děčín              4

10.                       Than Nguen                            Gymnázium Rumburk             4

11.                       Lai My Anh                            ZŠ Vojanova Děčín                3

12.                       Barbora Zemanová                 Gymnázium Varnsdorf            3

13.                       Aneta Marková                       Gymnázium Č. Kamenice       2

14.                       Jakub Steklý                           ZŠ Školní Děčín                     2

15.                       Tomáš Andrejkovič                ZŠ Kamenická Děčín              2

16.                       Tomáš Dau                             Gymnázium Č.Kamenice        2

17.                       Kristýna Tothová                   ZŠ Na Pěšině Děčín               2

18.                       Veronika Kolářová                 ZŠ Máchovon.Děčín               2

19.                       Kristýna Němcová                 ZŠ Seiferta Varnsdorf            1

20.                       Lucie Grobarčíková               ZŠ Míru Děčín                       1

21.                       Jiří Vančura                            Gymnázium Varnsdorf            1

22.                       Jana Hrouzová                        ZŠ Na Pěšině Děčín               1

23.                       Sylvia Kangkham          Gymnázium Rumburk             1

24.                       Anna Endrychová                            ZŠ Školní Děčín                     1

25.                       Lenka Watersová                    Gymnázium Děčín                  1

26.                       Miroslava Jeřábková             ZŠ Máchovo nám.Děčín         1

27.                       Alena Vábererová                  ZŠ Máchovo nám.Děčín         0      

28.                       Tomáš Janata                          ZŠ Školní Děčín                     0

29.                       Marcela Synková          ZŠ Máchovo nám.Děčín         0

30.                       Olga Lukešová                       ZŠ Máchovo nám.Děčín         0

31.                       Denisa Bitmanová                  ZŠ Máchovo nám.Děčín         0

32.                       Michaela Kreibichová           ZŠ Dolní Poustevna                0

 

 

 

Úspěšný řešitel je ten kdo měl minimálně 9 bodů.

Děkuji porotě za vyhodnocení.