Krajský úřad Ústeckého kraje, odbor školství, mládeže a tělovýchovy

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

 

Dům dětí a mládeže, W.Churchilla 8, Ústí nad Labem

 

Výsledková listina

 

Fyzikální olympiáda kategorie E – krajské kolo

16.5.2008 – KÚ ÚK

Sout. Č.

Příjmení a jméno

Škola

 

Pořadí

Př. 1

 

Př. 2

 

Př.3

 

Př. 4

 

Celkem

20.

Vacek Lukáš

ZŠ, Buzulucká 392, 415 02  Teplice

 

1.

10

 

10

 

10

 

0

 

30

22.

Holíková Barbora

ZŠ, Buzulucká 392, 415 02  Teplice

 

2.

9,5

 

9,5

 

5

 

5

 

29

8.

Draganov Ondřej

Gymnázium , 5. května 620,
432 01, Kadaň

 

2.

10

 

8

 

6

 

5

 

29

2.

Pokorný Michal

Gymnázium, Komenského nám. 4, 405 02, Děčín

 

4.

7

 

8

 

6

 

7

 

28

37.

Zich Otakar

ZŠ, Rozmarýnová 1692, 434 01, Most

 

5.

10

 

10

 

6

 

1,5

 

27,5

1.

Kaván František

Gymnázium, Komenského 288,
407 21, Česká Kamenice

 

6.

10

 

4

 

6

 

5

 

25

3.

Kubica Vojtěch

Gymnázium, Komenského 288,
407 21, Česká Kamenice

 

7.

10

 

6

 

6

 

2

 

24

11.

Pilneyová Markéta

Gymnázium J. J., Svojsíkova 1,
412 01, Litoměřice

 

7.

1

 

7

 

6

 

10

 

24

4.

Navrkal František

Gymnázium, Komenského nám. 4, 405 02, Děčín

 

9.

4

 

7,5

 

5

 

7

 

23,5

38.

Hába Tomáš

Gymnázium, ČSA 1530, 434 01, Most

 

10.

10

 

6

 

6

 

0

 

22

23.

Celný Jakub

ZŠ, Buzulucká 392, 415 02  Teplice

 

11.

9

 

6,5

 

6

 

0

 

21,5

9.

Vrátník Jan

Gymnázium , 5. května 620,
432 01, Kadaň

 

12.

10

 

3

 

6

 

0

 

19

18.

Holubková Nikola

ZŠ, Komenského alej 749, 438 01, Žatec

 

12.

10

 

3

 

6

 

0

 

19

19.

Roušar David

ZŠ, Komenského alej 749, 438 01, Žatec

 

14.

10

 

2,5

 

5,5

 

0

 

18

25.

Brožková Jana

ZŠ, El. Krásnohorské 8, 400 11, Ústí nad Labem

 

15.

9

 

3

 

5,5

 

0

 

17,5

5.

Reimer Michal

ZŠ, Máchovo nám. 688/11, 405 02, Děčín IV

 

16.

9

 

3

 

5

 

0

 

17

6.

Farkaš Tomáš

ZŠ, Školní 154/4, 405 02, Děčín IV

 

16.

8

 

5

 

4

 

0

 

17

21.

Havlík Vratislav

ZŠ, Buzulucká 392, 415 02  Teplice

 

16.

7

 

5

 

5

 

0

 

17

24.

Babor Jan

ZŠ, Buzulucká 392, 415 02  Teplice

 

16.

9

 

8

 

0

 

0

 

17

10.

Vimr David

ZŠ, Školní 1480, 430 01  Chomutov

 

20.

9

 

0

 

7

 

0

 

16

16.

Žebera Martin

Gymnázium, Havlíčkova 175,

413 01  Roudnice nad Labem

 

21.

8

 

1

 

6

 

0

 

15

28.

Daníček Matěj

ZŠ, El. Krásnohorské 8, 400 11, Ústí nad Labem

 

21.

10

 

0

 

5

 

0

 

15

13.

Štarman Ondřej

Gymnázium, Havlíčkova 175,

413 01  Roudnice nad Labem

 

23.

8

 

0

 

6

 

0

 

14

33.

Trejbalová Samanta

Gymnázium, Jateční 22, 400 01, Ústí nad Labem

 

24.

9

 

3

 

3

 

0

 

15

30.

Novotný Jiří

Gymnázium, Jateční 22, 400 01, Ústí nad Labem

 

25.

9

 

3

 

2

 

0

 

14

15.

Spěváčková Pavla

Gymnázium, Havlíčkova 175,

413 01  Roudnice nad Labem

 

26.

4,5

 

3

 

6

 

0

 

13,5

17.

Světová Barbora

Gymnázium, Havlíčkova 175,

413 01  Roudnice nad Labem

 

27.

4

 

3

 

6

 

0

 

13

27.

Novotný Jan

ZŠ, El. Krásnohorské 8, 400 11, Ústí nad Labem

 

27.

8

 

0

 

5

 

0

 

13

31.

Mihulová Monika

ZŠ a ZUŠ, Husova 19, 400 07,
Ústí nad Labem

 

29.

6

 

3

 

3

 

0

 

12

14.

Buk Jindřich

Gymnázium, Havlíčkova 175,

413 01  Roudnice nad Labem

 

30.

5

 

0

 

4

 

0

 

9

21.

Krauskopfová Eva

ZŠ, Máchovo nám. 688/11, 405 02, Děčín IV

 

31.

4

 

2

 

2,5

 

0

 

8,5

32.

Karas Marek

ZŠ, Pod Vodojemem 323, 400 10, Ústí nad Labem

 

32.

4

 

0

 

1

 

0

 

5

V krajském kole Fyzikální olympiády kategorie E je úspěšným řešitelem ten soutěžící, který vyřešil alespoň dvě úlohy nejméně na 5 bodů, současně získal ze všech úloh alespoň 14 bodů.

                                                                                                                                       Věra Rousová

                                                                                                                                   koordinátorka soutěží