MIME-Version: 1.0 Content-Type: multipart/related; boundary="----=_NextPart_01C85EC1.43EE02F0" Tento dokument je webová stránka tvořená jedním souborem, rovněž nazývaná soubor webového archivu. Zobrazí-li se tato zpráva, znamená to, že prohlížeč nebo editor nepodporuje soubory webových archivů. Stáhněte si prohlížeč, který podporuje webový archiv, například aplikaci Microsoft Internet Explorer. ------=_NextPart_01C85EC1.43EE02F0 Content-Location: file:///C:/8589A0EA/dj.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="us-ascii" Pořadí

Pořadí<= /p>

Jméno a příjmen&ia= cute;

Škola

Body

1.       

Barbora Roubalová

Gymnázium Děčí= ;n

85

       2.

Vojtěch Šonka

Gymnázium Děčí= ;n

78

     &n= bsp; 3.

Veronika Strnadová

Gymnázium Česká Kamenice

65

     &n= bsp; 4.

Stefanie Bílková

ZŠ Velký Šenov

58

     &n= bsp; 5.

Klára Špinarová

ZŠ Komenského náměstí

53

     &n= bsp; 6.

Eliška Vrabcová

ZŠ Kamenická

51

     &n= bsp; 7.

Kamila Roslerová

ZŠ Jiříkov

48

     &n= bsp; 8.

Lucie Grobarčíková

ZŠ Boletice

47

     &n= bsp; 9.

Pavlína Mazáčová

ZŠ T.G.Masarika Česká Kamenice

46

     = 10.

Jana Tomášková

ZŠ nam.E.Beneše , Rumburk

43

     = 11.

Andrea Toušková

ZŠ Dr.M.Tyrše

42

     = 12.

Bára Miškovská

ZŠ Březová

41

     = 13.

Zuzana Kubištová

Gymnázium Česká Kamenice

40

     =

Dominika Blimelová

ZŠ Březová

40

     = 14.

Marek Henke

ZŠ Na Stráni

39

     = 15.

Milena Sihelníková

ZŠ Školní <= /span>

37

     = 16.

Nancy Mathausová

ZŠ Boletice

35

     = 17.

Filip Gablík

ZŠ Kamenická

34

 

Petra  Němcov&a= acute;

ZŠ Benešov n.PL.

34

     = 18.

Daniel  Došl&ya= cute;

ZŠ Dr.M.Tyrše

33

     =

Barbora Vorošová

Gymnázium Rumburk

33

      19.

Lucie Mlatečková

Gymnázium Rumburk

31

 

Petr Pivoňka

ZŠ Tyršova Rumburk

31

      20.

Kateřina Migová

ZŠ Velký Šenov

30

      21.

David Marek

ZŠ Jiříkov

29

      22.

Patricie Jakoubková

Gymnázium Varnsdorf

28

 

Jiří Šupina

ZŠ Máchovo náměstí

28

      <= /span>23.

Marek  Školn&ia= cute;k

ZŠ Komenského náměstí

27

 

Miroslav Baborák

ZŠ Šluknov

27

 

Markéta Bauerová

ZŠ Máchovo náměstí

27

     = 24.

Tomáš Matoušek

ZŠ Tyršova Rumburk

26

 

Vinh Vu Pu

ZŠ nam.E.Beneše , Rumburk

26

 

Daniela Rajterová

ZŠ Školní <= /span>

26

 

Liliana Zupková

ZŠ Benešov n.PL.

26

 

Michal Mrkáček

Gymnázium Varnsdorf

26

     = 25.

Michaela Vybíralová

ZŠ Šluknov

25

     = 26.

Miroslav Nesvadba

ZŠ T.G.Masarika Česká Kamenice

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

------=_NextPart_01C85EC1.43EE02F0 Content-Location: file:///C:/8589A0EA/dj_soubory/header.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="us-ascii"





       V&ya= cute;sledková listina okresního kola Dějepisné olympiády

------=_NextPart_01C85EC1.43EE02F0 Content-Location: file:///C:/8589A0EA/dj_soubory/filelist.xml Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/xml; charset="utf-8" ------=_NextPart_01C85EC1.43EE02F0--