MIME-Version: 1.0 Content-Location: file:///C:/8589A0CA/cj.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="us-ascii" Výsledková listina OČJ I

 Výsledkov&aacut= e; listina OČJ I.kat.  z 18.3.2008

 

Místo

Jméno , příjmení= ;

Škola

Body

1.

Michaela Hungerov&aa= cute;

Gymnázium, Děčín<= o:p>

22

2.

Pavla Kapounov&aacut= e;

Gymnázium, Děčín<= o:p>

20

3.

Irena Voleš&aac= ute;ková

ZŠ Vojanova

18

4.

Vratislav Vlasák=

ZŠ Komenského náměstí

17

5.

Lucie Gruberová<= /p>

ZŠ Březová

16

6.

Tereza Králová

ZŠ Jílové

15

6.

 Lenka Dudková

Gymnázium , Rumburk

15

6.

Veronika Vélo= vá

ZŠ Náměstí E. Beneše, Varnsdorf

15

6.

Jiří Bednář<= /o:p>

ZŠ Máchovo náměstí

15

6.

Michal Reimer=

ZŠ Máchovo náměstí

15

7.

Aneta&nb= sp; Marková

Gymnázium, Česká Kamen= ice

14

7.

Iva Vávrová

Gymnázium, Česká Kamen= ice

14

7.

Dominika Blimelov&aa= cute;

ZŠ Březová

14

7.

Kateřina Kesler= ová

Gymnázium, Rumburk

14

7.

Lucie Horáková

Jiř&iac= ute;kov

14

7.

Tereza Hamplová<= /p>

Gymnázium, Varnsdorf

14

7.

Iva Ondečkov&aa= cute;

ZŠ Česká Kamenice

14

8.

Veronika Netíková

ZŠ Školní

13

8.

Martina Šafusov= á

Gymnázium , Varnsdorf

13

9.

Petr Pivoňka

&= nbsp; Tyršova , Rumburk

12

9.

Aneta Vélov&a= acute;

ZŠ Náměstí E. Beneše, Varnsdorf

12

10.

Jana Pščol= ková

&= nbsp; Tyršova , Rumburk

11

10.

Daniel Novotný

ZŠ Vojanova

11

10.

Rozálie Caklo= vá

ZŠ Edisonova , Varnsdorf<= /span>

11

10.

Blanka Verecká= ;

ZŠ Šluknov

11

10.

Anna Erfanyukov&aacu= te;

ZŠ Na Stráni

11

10.

Štěpánka Suchardov&aacut= e;

ZŠ Na Stráni

11

11.

Libor Kříček

ZŠ Školní

10

11.

Barbara Špinaro= vá

ZŠ Komenského náměstí

10

11.

Petr Lock

ZŠ Velký Šenov

10

11.

Adriana Holanová=

ZŠ Edisonova , Varnsdorf<= /span>

10

11.

David Kroupa

ZŠ Kamenická

10

11.

Jitka Zelínov= á

ZŠ Kamenická

10

12.

Anna Matulová

ZŠ Velký Šenov

9

 

 

 

 

12.

Andrea Toušková

ZŠ Dr. M. Tyrše, Děčín

9

12.

Kristýna Toth= ová

ZŠ Na Pěšině

9

12.

Vladimíra Škodová=

ZŠ Na Pěšině

9

13.

Linda Simerová= ;

ZŠ Šluknov

8

13.

Klára Vlčková

ZŠ Jílové

8

13.

Tomáš Pytlík

ZŠ Česká Kamenice

8

14.

František Oplt<= /span>

Jiř&iac= ute;kov

7

 

Diskvalifikace z důvodu podvodu= -

Jiří Werner, Michaela Hrachovcová

 

 

 

ZŠ Míru, Boletice