Okresní kolo soutěže AJ 2008

KATEGORIE  II.A

12. 2. 2008  DDM Děčín VI, Klostermannova 869/74.

 

 

 

gramm.

reading

listening

i introduce

speaking

points

place

       Richard Dinnbier

   ZŠ Dr.M. Tyrše, Děčín II

6,5

 10

   14

   4

  10

44,5

      1.

        Adriana Holanová

    ZŠ Seifertova, Varnsdorf

7,5

   8

   10

   4

   7

36,5

      2.

       Radka Opavská

    ZŠ Komenského, Děčín I

 6

   6

   12

   4

   8

 36

      3.

       Lucie Volavková

    ZŠ Březová, Děčín III

 7,5

    4

    12

   4

   6

 33,5

   4. - 5.

       Klára Vlčková

    ZŠ Jílové u Děčína

  5,5

    4

    12

    4

   8

 33,5

   4. - 5.

       Štěpánka Suchardová

    ZŠ Na Stráni, Děčín VI

  4,5

    8

     8

    4

   7

 31,5

   6.

Anna -Maria Damaschinová

    ZŠ Míru, Boletice/L

  5,5

    8

    10

    3

   4

 30,5

    7.

       Nikoleta Hinová

    ZŠ Krásná Lípa

  8

    8

      6

    3

   6

  28

     8.

       Andrea Ungelová

    ZŠ E.Beneše, Varnsdorf

  4,5

    6

      8

     3

    4

   25,5

     9. - 10.

       Jiří Viktora

    ZŠ Benešov/Pl.

   5,5

    2

       6

     4

    8

   25,5

     9. - 10.

        Miroslav Dvořák

    ZŠ Na Pěšině,Bynov

   2

    2

       12

     3

     5

    24

     11.

       Vendula Smoligová

     ZŠ Školní, Děčín VI

   5,5

   6

        4

     3

     4

    22,5

     12. - 13.

       Anna Matulová

     ZŠ Velký Šenovov

   5,5

   4

        6

      3

      4

     22,5

      12.- 13.

       Kristýna Kočová

     ZŠ Kamenická, Děčín

    4

    2

        8

       3   

      4

     21

       14.

       Tomáš Plešek

     ZŠ Máchovo n. Děčín

    3

    4

        6 

      3

      4

      20

       15.

        My Anh Lai

     ZŠ Vojanova

     2

     4

         4

       3

       4

       17

        16.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Porota:  David Bíróczi,  Bc. Vladimír Jindra,  Mgr. Zuzana Tammeová

 Děkuji panu Bíróczi za vypracování zadání, ostatním za pomoc v porotě.

 Richardovi blahopřeji k prvnímu místu a přeji mu hodně štěstí a úspěchů do krajského kola. Němcová Květa, organizátor soutěže.