úvod organizace školního roku dokumenty výchovné poradenství



kontakty

družina

výchovné
poradenství


fotografie




práce žáků

olympiády

umístění tříd


ZŠ Školní 5, Děčín VI
www.zszelenice.cz


SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2017/2018


Pythagoriáda 2018

Pohár rozhlasu - výsledky 2018

Pohár rozhlasu 2018

Okresní kolo
biologická olympiáda C


Okresní kolo
biologická olympiáda D


Okresní kolo
olympiáda z fyziky
kategorie F


Okresní kolo
olympiáda z fyziky
kategorie E


Školní kolo
olympiáda z matematiky Z6,7,8


Okresní kolo
olympiáda z anglického jazyka


Okresní kolo
olympiáda z chemie


Okresní kolo
olympiáda z německého jazyka


Okresní kolo
olympiáda z českého jazyka


Školní kolo
olympiáda z anglického jazyka


Architektonická soutěž
Barbora Vanická

Věra Švirlochová

Kateřina Rejchrtová

Eliška Koričarová

Školní kolo
biologická olympiáda


Školní kolo
olympiáda z anglického jazyka


Okresní kolo
olympiáda z matematiky Z9


Okresní kolo
olympiáda z matematiky Z5


Okresní kolo
olympiáda z dějepisu


Florbal - dívky 2017






Školní kolo
olympiáda z dějepisu






Krajské kolo - Logická olympiáda


Krajské kolo - Logická olympiáda

Krajské kolo - stolní tenis


Okresní kolo - stolní tenis


SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2016/2017


Okresní kolo
Archimediáda 2017


Pohár rozhlasu 2017

Okresní kolo
Pythagoriáda 2017


Krajské kolo - fyzikální olympiáda


Okresní kolo
ve vybíjené - chlapci


Okresní kolo
olympiáda z biologie


Historie Děčína

Okresní kolo
biologická olympiáda D


Okresní kolo
olympiáda z matematiky


Okresní kolo
olympiáda z fyziky
kategorie F


Okresní kolo
olympiáda z fyziky
kategorie E


Školní kolo
olympiáda z matematiky


Okresní kolo
olympiáda z anglického jazyka
kategorie 2


Okresní kolo
olympiáda z anglického jazyka
kategorie 1


Školní kolo
Pythagoriáda


Okresní kolo
Architektonická soutěž


Školní kolo
olympiáda z anglického jazyka


Okresní kolo
olympiáda z matematiky Z9


Okresní kolo
olympiáda z matematiky Z5


Okresní kolo
olympiáda z dějepisu


Školní kolo
olympiáda z matematiky


Školní kolo olympiády z českého jazyka

Architektonická soutěž - školní kolo

Bobřík informatiky

Přespolní běh - okresní kolo - starší žákyně


Přespolní běh - okresní kolo - mladší žáci



SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2015/2016


Krajské kolo - Mladý záchranář 2016

Krajské kolo - Pohár rozhlasu

Pythagoriada 2016


Okresní kolo
Pythagoriáda


Pohár rozhlasu - starší žákyně

Pohár rozhlasu - starší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žákyně

Pohár rozhlasu


Olympiáda škol - plavání 2016

Historie Děčína

Okresní kolo
biologická olympiáda D


Školní kolo
Historie Děčína


Okresní kolo
biologická olympiáda C


Okresní kolo olympiády z matematiky

Školní kolo
Pythagoriáda


Okresní kolo
fyzikální olympiáda


Krajské kolo
olympiáda z německého jazyka


Okresní kolo - finanční gramotnost


Školní kolo
olympiáda z přírodopisu


Okresní kolo
olympiáda z českého jazyka


Školní kolo
chemická olympiáda


Okresní kolo
olympiáda z matematiky - 9


Okresní kolo
olympiáda z matematiky - 5


Školní kolo
architektonická soutěž


Školní kolo
olympiáda ze zeměpisu


Školní kolo
olympiády z anglického jazyka


Okresní kolo
olympiáda z dějepisu


Školní kolo
olympiáda z německého jazyka


Olympiáda řemesel

Školní kolo olympiády z českého jazyka

Školní kolo olympiády z dějepisu

Přírodovědný klokan

Evropský den jazyků - 2015

Přespolní běh - okresní kolo



SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2014/2015


Krajské kolo
olympiáda z biologie


Sportovní olympiáda základních škol
Plavecká část - IV. kat.


Sportovní olympiáda základních škol
Plavecká část - III. kat.


Sportovní olympiáda základních škol
Plavecká část - II. kat.


Okresní kolo
Pythagoriáda


Krajské kolo
Pohár rozhlasu


Okresní kolo
Pohár rozhlasu


Okresní kolo
Archimediáda




Okresní kolo
olympiáda z biologie C


Okresní kolo
biologická olympiáda D


Historie Děčína

okresní kolo
olympiáda z matematiky


krajské kolo - český jazyk




okresní kolo
olympiáda z fyziky


školní kolo
olympiáda z matematiky


Fyzikální olympiáda
školní kolo






okresní kolo
olympiáda ze zeměpisu


školní kolo
olympiáda z přírodopisu






okresní kolo
olympiáda z německého jazyka
kategorie 2


okresní kolo
olympiáda z německého jazyka
kategorie 1


okresní kolo
olympiáda z anglického jazyka
kategorie 2


okresní kolo
olympiáda z anglického jazyka
kategorie 1


školní kolo
chemická olympiáda




Okresní kolo
Olympiáda z českého jazyka


školní kolo
Architektonická soutěž


školní kolo
olympiáda ze zeměpisu


školní kolo
olympiáda z anglického jazyka


okresní kolo
olympiáda z matematiky - 9


okresní kolo
olympiáda z matematiky - 5


školní kolo
olympiáda z německého jazyka


okresní kolo
olympiáda z dějepisu


Matematická olympiáda - školní kolo

Finanční gramotnost - školní kolo

Olympiáda řemesel 2014

Olympiáda z českého jazyka
školní kolo


Bobřík informatiky
výsledky


Přehazovaná
výsledky


Okresní kolo - stolní tenis


Přírodovědný klokan - školní kolo

přespolní běh - st.žákyně

přespolní běh - st.žáci

přespolní běh - ml.žákyně

přespolní běh - ml.žáci

SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2013/2014


Pythagoriada 2014

Archimediáda

Pohár rozhlasu - starší žákyně

Pohár rozhlasu - starší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žákyně

Sportovní olympiáda



krajské kolo fyzikální olympiády kategorie E



okresní kolo olympiády - biologie D

Historie Děčína

krajské kolo olympiády z českého jazyka

okresní kolo fyzikální olympiády E

okresní kolo fyzikální olympiády F

okresní kolo olympiády - biologie C

Krajské kolo olympiády v matematice 2014


Okresní kolo olympiády v chemii 2014

Okresní kolo - Finanční gramotnost 2014


Okresní kolo olympiády v chemii 2014


Krajské kolo olympiády v matematice 2014

Krajské kolo olympiády v německém jazyce 2014

Krajské kolo olympiády v anglickém jazyce 2014

Krajské kolo v přehazované 2014

Krajské kolo v přehazované 2014








okresní kolo olympiády ze zeměpisu A

okresní kolo olympiády ze zeměpisu B

okresní kolo olympiády ze zeměpisu C

1.místo v okresním kole
olympiády v anglickém jazyce


okresní kolo olympiády z německého jazyka II

okresní kolo olympiády z německého jazyka I

okresní kolo olympiády z anglického jazyka II

okresní kolo olympiády z anglického jazyka I

školní kolo olympiády z přírodopisu

školní kolo olympiády z chemie

okresní kolo olympiády z českého jazyka

2.místo v okresním kole
olympiády v německém jazyce


1.místo v okresním kole
olympiády v německém jazyce


1.místo v okresním kole
olympiády v českém jazyce


školní kolo olympiády ze zeměpisu 6. třída

školní kolo olympiády ze zeměpisu 7. třída

školní kolo olympiády ze zeměpisu 8.,9. třída

okresní kolo olympiády z dějepisu

okresní kolo olympiády z matematiky 5.,9. třída







školní kolo olympiády z matematiky

školní kolo olympiády z německého jazyka

školní kolo - finanční gramotnost

školní kolo olympiády z anglického jazyka

školní kolo olympiády z dějepisu

školní kolo olympiády z českého jazyka

přehazovaná 2013


Florbal - žáci 4. a 5. tříd


Přírodovědný klokan


přespolní běh - krajské kolo




přespolní běh - okresní kolo


SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2012/2013


sportovní den - výsledky

Olympiáda ZŠ - IV. kat. chlapci

Olympiáda ZŠ - IV. kat. dívky

Olympiáda ZŠ - III. kat. chlapci

Olympiáda ZŠ - III. kat. dívky

Olympiáda ZŠ - II. kat. chlapci

Olympiáda ZŠ - II. kat. dívky

plavání Olympiáda ZŠ - Celkové výsledky

Pohár rozhlasu - starší žákyně

Pohár rozhlasu - starší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žákyně

8.třída okresní kolo
Pythagoriáda


7.třída okresní kolo
Pythagoriáda


6.třída okresní kolo
Pythagoriáda


5.třída okresní kolo
Pythagoriáda


Pohár rozhlasu výsledky

krajské kolo - fyzika

okresní kolo - matematika 8. třída

okresní kolo - matematika 7. třída

okresní kolo - biologie

Matematický Klokan - Benjamín, Kadet

Matematický Klokan - Cvrček, Klokánek

okresní kolo olympiády - biologie

okresní kolo olympiády - fyzika F

okresní kolo olympiády - fyzika E

krajské kolo olympiády - německý jazyk

okresní kolo olympiády - chemie

školní kolo Pythagoriády - 6.ročník

školní kolo Pythagoriády - 7.ročník

školní kolo Pythagoriády - 8.ročník

školní kolo olympiády z přírodopisu

okresní kolo olympiády - anglický jazyk 1a

okresní kolo olympiády - anglický jazyk 2a

okresní kolo olympiády - německý jazyk 1a

okresní kolo olympiády - německý jazyk 2a

okresní kolo olympiády z českého jazyka

Úspěch
Veroniky Švubové


okresní kolo olympiády z dějepisu

okresní kolo olympiády z matematiky - 5., 9. třída

školní kolo olympiády z chemie

školní kolo olympiády z anglického jazyka - 8.,9. třída

školní kolo olympiády z anglického jazyka - 5.-7. třída

školní kolo olympiády z německého jazyka

Olympiáda z dějepisu - školní kolo

školní kolo olympiády z českého jazyka

Přírodovědný klokan



Přespolní běh - starší chlapci

Přespolní běh - starší dívky

Přespolní běh - mladší dívky

Přespolní běh - mladší chlapci

EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ 2012


SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2011/2012


olympiáda školních družin


krajské kolo olympiády z biologie


krajské kolo olympiády z biologie


krajské kolo vybíjená


krajské kolo olympiády z českého jazyka





okresní kolo olympiády z matematiky






Historie Děčína - školní kolo

okresní kolo olympiády z biologie

okresní kolo olympiády z fyziky

okresní kolo olympiády z českého jazyka

okresní kolo olympiády z českého jazyka
1. místo Jana Fléglová /uprostřed/


Krajské kolo olympiády z německého jazyka


okresní kolo olympiády ze zeměpisu

školní kolo olympiády ze zeměpisu

školní kolo olympiády z přírodopisu

okresní kolo olympiáda - německý jazyk 1b

okresní kolo olympiáda - německý jazyk 1a

okresní kolo olympiáda - anglický jazyk 2a

okresní kolo olympiáda - anglický jazyk 1a

okresní kolo dějepisné olympiády

matematická olympiáda - 5. a 9.ročník

okresní kolo Pythagoriády - 6.,7.,8.ročník

školní kolo olympiáda - anglický jazyk

Den finanční gramotnosti

školní kolo olympiáda - německý jazyk

školní kolo Pythagoriády - 6.,7.,8.ročník

školní kolo Pythagoriády - 5.ročník

školní kolo - olympiáda z českého jazyka

Olympiáda z dějepisu - školní kolo

Přírodovědný klokan - školní kolo

EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ 2011


SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2010/2011


Pětiboj Martiny Sáblíkové - výsledky

Pohár rozhlasu - 2011 celkové výsledky - mladší žáci
Pohár rozhlasu - 2011 celkové výsledky - mladší žákyně
Pohár rozhlasu - 2011 celkové výsledky - starší žáci
Pohár rozhlasu - 2011 celkové výsledky - starší žákyně

Pohár rozhlasu - 2011 - mladší žáci
Pohár rozhlasu - 2011 - mladší žákyně
Pohár rozhlasu - 2011 - starší žáci
Pohár rozhlasu - 2011 - starší žákyně

krajské kolo olympiády z biologie

Historie Děčína


okresní kolo olympiády z biologie - D

okresní kolo olympiády z matematiky

okresní kolo biologické olympiády

okresní kolo olympiády z českého jazyka

Pythagoriáda 2011 - výsledky

Matematický Klokan

okresní kolo olympiády ze zeměpisu

školní kolo olympiády z přírodopisu - kategorie 6.,7. tříd

školní kolo olympiády z přírodopisu - kategorie 8.,9. tříd

okresní kolo olympiády z angličtiny - kategorie 6.,7. tříd

okresní kolo olympiády z angličtiny - kategorie 8.,9. tříd





okresní kolo olympiády z dějepisu

školní kolo olympiády ze zeměpisu

výsleky Pythagoriády - 5.tř.

výsleky Pythagoriády - 6. tř.

výsleky Pythagoriády - 7.,8. tř.

okresní kolo - olympiáda v matematice - 5. a 9. třídy

školní kolo matematické olympiády - 5.ročník

školní kolo - olympiáda z německého jazyka

Čeština je i můj jazyk


technická soutěž - SPŠSaD Letná



školní kolo - recitace

Pec nám spadla
        

školní kolo olympiády z anglického jazyka

školní kolo Pythagoriády - 5.ročník

školní kolo - olympiáda z českého jazyka

školní kolo - olympiáda z dějepisu

stolní tenis - krajské finále 2010

Okresní finále ve stolním tenisu


Přírodovědný klokan

Přespolní běh - starší chlapci

Přespolní běh - starší dívky

Přespolní běh - mladší dívky

Přespolní běh - mladší chlapci


EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ 2010


SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2009/2010




krajské kolo - olympiáda v biologii

Atletický čtyřboj

Pohár rozhlasu - starší žákyně

Pohár rozhlasu - starší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žákyně

okresní kolo - Pythagoriáda - 7. tř.

okresní kolo - Pythagoriáda - 6. tř.

   

okresní kolo - olympiáda v biologii

vybíjená - 5. třídy

okresní kolo - olympiáda v matematice

okresní kolo - olympiáda v biologii

Matematický Klokan - 7.B

Matematický Klokan - 7.A

Matematický Klokan - 6.B

Matematický Klokan - 6.A

krajské kolo - olympiáda v matematice

okresní kolo - olympiáda ve fyzice

matematický Cvrček - výsledky

matematický Klokan - výsledky

okresní kolo - olympiáda v českém jazyce

okresní kolo - olympiáda v zeměpise

okresní kolo 2.kategorie - olympiáda v anglickém jazyce

okresní kolo 1.kategorie - olympiáda v anglickém jazyce

školní kolo olympiády z přírodopisu - 8.,9.ročník

školní kolo olympiády z přírodopisu - 6.,7.ročník

školní kolo olympiády ze zeměpisu - 8.,9.ročník

školní kolo olympiády ze zeměpisu - 6.,7.ročník

okresní kolo 2.kategorie - olympiáda v němčině

okresní kolo 1.kategorie - olympiáda v němčině

okresní kolo - matematiká olympiáda

okresní kolo - matematika


okresní kolo olympiády v dějepise

školní kolo Pythagoriády - 7.ročník

školní kolo Pythagoriády - 6.ročník

školní kolo soutěže v recitaci - výsledky

školní kolo olympiády z anglického jazyka - výsledky

školní kolo olympiády z německého jazyka - výsledky

soutěž pro ZŠ - SPŠSaD Letná



školní kolo olympiády z českého jazyka - výsledky

okresní přebor žáků 4.- 5. tříd ve florbale

krajské finále ve stolním tenise 2009


PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN - výsledky školního kola

výsledky - přehazovaná 2009

výsledky okresního finále ve stolním tenisu
          

EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ 2009

       

Přespolní běh - mladší dívky - 22.9. 2009

Přespolní běh - mladší chlapci - 22.9. 2009

Přespolní běh - starší dívky - 22.9. 2009

Přespolní běh - starší chlapci - 22.9. 2009


SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2008/2009


krajské kolo - olympiáda z biologie 2009

Atletický čtyřboj 2009

Štafety - 1. stupeň

Pohár rozhlasu 2009
mladší žáci
mladší žákyně
starší žáci
starší žákyně

okresní kolo - Pythagoriáda 2008/2009

okresní kolo olympiády z přírodopisu


krajské kolo olympiády z českého jazyka
- výsledky


okresní kolo olympiády z matematiky
- výsledky




okresní kolo olympiády z fyziky
- výsledky


Kondiční dvojboj
- výsledky


školní kolo olympiády v přírodopise - kategorie C
- výsledky


školní kolo olympiády v přírodopise - kategorie D
- výsledky


okresní kolo olympiády v zeměpise
- výsledky


matematický benjamín a kadet 6. - 9. třídy - výsledky

matematický cvrček 2. - 3. třídy - výsledky

matematický klokan 4. - 5. třídy - výsledky

fotbal - 5. třídy ...

okresní kolo olympiády z českého jazyka - výsledky

okresní kolo olympiády z anglického jazyka - výsledky

krajské kolo olympiády v německém jazyce -
3. místo Dlesková Franziska


školní kolo olympiády ze zeměpisu - výsledky

školní kolo Pythagoriády 7. třídy - výsledky

okresní kolo olympiády z němčiny - kategorie I.A - výsledky

okresní kolo olympiády z němčiny - kategorie II.A - výsledky

okresní kolo dějepisné olympiády - výsledky

školní kolo Pythagoriády 6. třídy - výsledky

okresní kolo olympiády z matematiky ... výsledkyr>
školní kolo olympiády z anglického jazyka ...
výsledky

olympiáda z dějepisu
výsledky


technická soutěž - SPŠSaD



školní kolo olympiády z německého jazyka - výsledky

školní kolo olympiády z českého jazyka - výsledky

přehazovaná - výsledky

okresní kolo ve stolním tenise
       

Přírodovědný klokan - školní kolo

Evropský den jazyků - 2008

Přespolní běh - mladší dívky - 23.9. 2008

Přespolní běh - mladší chlapci - 23.9. 2008

Přespolní běh - starší dívky - 23.9. 2008

Přespolní běh - starší chlapci - 23.9. 2008



SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2007/2008


krajské kolo olympiády ve fyzice ... výsledky

Bambiriáda 2008
malá kopaná       přehazovaná
     

výsleky Pythagoriády - okresní kolo ... zde

výsledky - okresní kolo - matematická olympiáda .... zde

výsledky - školní kolo - matematický Klokan .... zde

výsledky olympiády z českého jazyka ... více

výsledky krajského kola olympiády v německém jazyce ... více

výsledky matematické olympiády ...zde

výsledky olympiády z přírodopisu kat. II... zde

výsledky olympiády z přírodopisu kat. I... zde

výsledky Pythagoriády... zde

výsledky okresní olympiády z anglického jazyka kat. II... zde

výsledky okresní olympiády z německého jazyka kat. II... zde

výsledky okresní olympiády z německého jazyka kat. I... zde

výsledky olympiády z anglického jazyka ... zde

výsledky okresní olympiády z matematiky ... zde

výsledky okresní olympiády z dějepisu ... zde

výsledky olympiády z českého jazyka ... zde

výsledky olympiády z němčiny ... zde

chemická olympiáda ... zde

matematická olympiáda ... zde

florbal ... výsledky

Evropský den jazyků .... více




SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2006/2007



sportovní den 2007

Historie Děčína - školní kolo ... výsledky

Pythagoriáda

ekologická soutěž - Permoník ...výsledky

matematická soutěž - klokánek ...výsledky

zeměpisná olympiáda A - okresní kolo ...výsledky
zeměpisná olympiáda B - okresní kolo ...výsledky
zeměpisná olympiáda C- okresní kolo ...výsledky


olympiáda v zeměpise - kategorie A
školní kolo ... výsledky

olympiáda v zeměpise - kategorie B
školní kolo ... výsledky

olympiáda v zeměpise - kategorie C
školní kolo ... výsledky

pythagoriáda
školní kolo ... výsledky

olympiáda v dějepise - okresní kolo ... výsledky

olympiáda v německém jazyce - okresní kolo ... výsledky

technická soutěž - SPŠSaD Letná
- výsledky

školní kolo - olympiáda z němčiny
- výsledky

školní kolo - olympiáda z dějepisu - výsledky

školní kolo olympiády z českého jazyka - výsledky

stolní tenis - chlapci výsledky

stolní tenis - dívky výsledky

přespolní běh .... výsledky



SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2005/2006


sportovní den 2006

basket - výsledky

výsledky školního kola - historie Děčína - výsledky

Bambiriáda 2006 - výsledky

Pythagoriada 2006 - výsledky

Krupský permoník 2006 - výsledky

Coca cola cup 2006 - výsledky

okresní kolo zeměpisné soutěže - výsledky

školní kolo zeměpisné soutěže - výsledky


školní kolo biologické olympiády - výsledky -kat.C
výsledky - kat.D


krajské kolo v německém jazyce

okresní kolo v něměckém jazyce - výsledky

školní kolo v německém jazyce - výsledky


závody - lyžařský kurz - výsledky


technická soutěž - výsledky