Výsledková listina okresního kola Biologické olympiády kategorie "C" 47.ro?ník 2012 – 2013
                     
po?adí   Jméno a p?íjmení   Vstupní úkol Test   Znalost rostlin Znalost živo?ich? Laboratorní práce celkem po?adí
  Martin Budínský                  
1 ZŠ E.Beneše Varnsdorf   10 19   1,5 3 6 39,5 23
  Nela Navrátilová                  
2 ZŠ Šluknov   10 30,5   8 11 10 69,5 5,
  Tomáš Kivader                  
3 Gymnázium D??ín   9 37,5   4 5,5 9 65 7,
  Jaroslav Kajínek                  
4 Gymnázium D??ín   10 38,5   7 5 11 71,5 4,
  Veronika Švubová                  
5 ZŠ Školní,Želenice    X 24,5   7 5 10 46,5 19
  Jakub Polívka                  
6 ZŠ Školní,Želenice    X 22   3 3 9 37 24
  Jaroslav Budílek                  
7 KZŠ Nativity K?ešice   7 26,5   9 4 18 64,5 8
  Eliška H?lková                  
8 KZŠ Nativity K?ešice   7 40,5   14 11 17 89,5 2.
  Jolana Škachová                    
9 Gymnázium Rumburk   10 49,5   9 12 12 92,5 1.
  Robert Petroušek                  
10 Gymnázium Rumburk   8 21,5   4,5 4,5 12 50,5 13
  Pavel Pucholt                  
11 ZŠ Šluknov   9 20,5   4,5 9,5 18 51,5 12
  Viktor Štech                  
12 ZŠ Dr.M.Tyrše D??ín   8 35   8,5 7 9 67,5 6
  Petr Hricák                  
13 ZŠ Dr.M.Tyrše D??ín   9 39,5   9,5 11,5 11 80,5 3.
  Veronika Šrámková                  
14 ZŠ Míru D??ín   8 23,5   5 3,5 12 52 11
  Natálie Hlávková                  
15 ZŠ Míru D??ín   X 22,5   3 1,5 14 41 21
  Ji?í Fürbacher                
16 ZŠ Kamenická D??ín 9 27,5   4,5 11 9 61 9
  Jan Gennert                    
17 ZŠ Kamenická D??ín   10 19   5,5 3 11 48,5 15
  Hana Halíčková                  
18 ZŠ Kosmonautů Děčín   2 26,5   7,5 6,5 10 52,5 10
  Eliška Kočová                
19 ZŠ TGM Česká Kamenice   X 14,5   2 6,5 5 28 25
  Nikol Prošková                  
20 ZŠ Máchovo n.Děčín   9 19,5   4,5 3 9 45 20
  Lukáš Kotrch                  
21 ZŠ Máchovo n.Děčín   10 20,5   2,5 6 8 47 17-18
  Kateřina Makovská                  
22 ZŠ Březová Děčín   10 23   4 5,5 7 49,5 14  
  Monika Vorlíčková                  
23 ZŠ Březová Děčín   9 16,5   3,5 3 8 40 22
  Markéta Podskalská                
24 ZŠ E.Beneše Varnsdorf   10 23,5   4 2,5 7 47 17-18
  Vojtěch Vyhnálek                  
25 ZŠ TGM Česká Kamenice   9 19,5   5 5 9 47,5 16