Zeměpisná olympiáda

                          Školní kolo 2011/12

 

 

Kategorie A   6.ročník                                              Kategorie B   7.ročník

 

 

1.      Rezek Ondřej              6.B      28bodů         1. Macháčková  Kateřina   7.A       60bodů

2.      Ngoc Nguyen Bich     6.A      27                  2. Martínek Tomáš             7.A       59

3.      Braun Richard            6.A       25             3.-4. Slavíková Anežka          7.B        58

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.      Bílková Nikola           6.B       24                    Zdeněk Petr                    7.A        58

5.      Marková Denisa         6.A       19                5. Švubová Veronika          7.B       57

6.      Buchar Jan                 6.A        15                6. Šlejhar Petr                     7.B       55

  7.-8.   Mánek Šimon            6.B        13,5             7. Vanický Tomáš              7.A       44

            Machková Romana    6.B        13,5            8. Bírovka David                7.A        30

      9.   Papajíková Pavlína    6.B          9                9. Mášová Monika             7.A        24

 

 

Kategorie C   8.+9.ročník

 

1.      Polívka Jakub                       8.B              44bodů

2.      Andrle Daniel                        9.B              41

3.      Antošová Kristýna                 9.B              40

-------------------------------------------------------------------------------

4.      Pešťák Jan                            8.A               37

5.      Petříček Kamil                     9.A               35       

 6.-7.  Prošek Jan                             8.B              32

          Vlčková Michaela                 8.A              32

     8.  Kocháň Ondřej                      9.B              31

     9.  Mončeková Nikola                8.A             30

    10.  Nedbal Petr                          8.A              29

    11.  Buriánová Dominika            9.A             28

    12.  Fléglová Jan                          9.B             25

13.-14.  Marušáková Nikola            8.B             22

              Netíková Adéla                  9.A             22

    15.  Netíková Tereza                   9.A              21  

 

 

 

Gratulujeme všem vítězům, kteří postupují do okresního kola 14.3.

 

                   Děkujeme za účast všem zúčastněným!