Výsledky přespolního běhu v kategorii: starší chlapci (8. – 9. ročník)

Umístění

Jméno

Škola

Čas

1.

Žítek Petr

ZŠ Varnsdorf

11.02

2.

Feledi Tomáš

ZŠ Máchovo náměstí

11.06

3.

Boudný Milan

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

11.36

4.

Košík Ondřej

ZŠ Máchovo náměstí

11.46

5.

Stránský

ZŠ Kamenická

11.59

6.

Zábranský Lukáš

ZŠ Varnsdorf

12.11

7.

Techl Dominik

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

12.13

8.

Poch David

ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

12.14

9.

Zelinger Petr

ZŠ Březová

12.18

10.

Vích Michal

ZŠ Máchovo náměstí

12.19

11.

Hroch Luboš

ZŠ Boletice

12.21

12.

Křepelka Tomáš

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

12.22

13.

Matulka Bedřich

ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

12.24

14.

Endál Tomáš

ZŠ Varnsdorf

12.33

15.

Cestr Ondřej

ZŠ Na Stráni

12.38

16.

Vybíral

ZŠ Kamenická

12.40

17.

Liga Jakub

ZŠ Na Stráni

12.43

18. – 19.

Záruba Šimon

ZŠ Na Stráni

12.47

 

Beneš Jakub

ZŠ a MŠ Školní

12.47

20.

Zdeněk Petr

ZŠ a MŠ Školní

12.50

21.

Vrána Michal

ZŠ a MŠ Jílové

12.51

22.

Málek Miroslav

ZŠ Varnsdorf

12.56

23.

Havlíček Petr

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

13.03

24. – 25.

Trča

ZŠ Kamenická

13.05

 

Horák

ZŠ Kamenická

13.05

26. – 27.

Vodička Talip

ZŠ a MŠ Jílové

13.13

 

Kozlík Tomáš

ZŠ Máchovo náměstí

13.13

28.

Malevič Mark

ZŠ Na Stráni

13.25

29.

Kolda Vladimír

ZŠ a MŠ Školní

13.27

30.

Černý Ondřej

ZŠ Varnsdorf

13.28

31.

Čambal Jiří

ZŠ Komenského

13.29

32. – 34.

Beneš Svatopluk

ZŠ Komenského

13.30

 

Vojtíšek Filip

ZŠ Boletice

13.30

 

Osmani Florian

ZŠ Březová

13.30

35.

Haleš Patrik

ZŠ Komenského

13.34

36. – 37.

Jilich

ZŠ Kamenická

13.37

 

Beneš Bohumil

ZŠ Boletice

13.37

38.

Mareš Kevin

ZŠ Březová

13.40

39.

Linzmayer Václav

ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

13.53

40.

Zelenický Marek

ZŠ Březová

13.58

41.

Vydlák

ZŠ Kamenická

14.01

42.

Zimola Tomáš

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

14.02

43.

Černák Josef

ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

14.21

44.

Noworol Roman

ZŠ a MŠ Školní

14.23

45.

Nistor Sam

ZŠ Na Stráni

14.27

46.

Veselý Tomáš

ZŠ Boletice

14.28

47.

Novotný Roman

ZŠ Boletice

14.29

48.

Masojídek Jan

ZŠ Na Stráni

14.34

49.

Tesař Marek

ZŠ Boletice

14.35

50. – 51.

Andrš Jaromír

ZŠ a MŠ Jílové

14.37

 

Balský Matěj

ZŠ Komenského

14.37

52.

Vondra Roman

ZŠ a MŠ Jílové

14.40

53.

Janza Lukáš

ZŠ a MŠ Školní

15.02

54.

Vinter Jakub

ZŠ a MŠ Jílové

15.04

55.

Horák Jakub

ZŠ a MŠ Jílové

15.20

56.

Stíblo Josef

ZŠ Máchovo náměstí

15.36

57.

Grundza František

ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

15.37

58.

Šír Miroslav

ZŠ a MŠ Školní

15.38

59.

Hamršmíd Patrik

ZŠ Březová

16.28

60.

Lupčík Petr

ZŠ Komenského

16.38

 

Kolenčík Ján

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

-------

 

Umístění jednotlivých týmů

1. ZŠ Máchovo náměstí

2. ZŠ Varnsdorf

3. ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

4. ZŠ Kamenická

5. ZŠ Na Stráni

6. ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

7. ZŠ a MŠ Školní

8. ZŠ Březová

9. ZŠ Boletice

10. ZŠ Komenského

11. ZŠ a MŠ Jílové