Výsledky přespolního běhu v kategorii: mladší dívky (6. – 7. ročník)

Umístění

Jméno

Škola

Čas

1.

Tojmarová Jorika

ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

6.01

2.

Zárubová Kateřina

ZŠ a MŠ Školní

6.02

3.

Kudrová Aneta

ZŠ Komenského

6.21

4.

Urbánková Tereza

ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

6.24

5.

Svitáková Ema

ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

6.32

6. – 8.

Kočková Sára

Boletice

6.33

 

Machková Romana

ZŠ a MŠ Školní

6.33

 

Švirlochová Denisa

ZŠ a MŠ Školní

6.33

9.

Bílková Nikola

ZŠ a MŠ Školní

6.34

10.

Nácarová Eliška

ZŠ Komenského

6.59

11.

Damitzová Nikola

ZŠ Varnsdorf

7.02

12.

Prášková Markéta

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

7.03

13.

Godlová Klára

ZŠ Varnsdorf

7.04

14.

Veselá Kateřina

ZŠ Komenského

7.06

15.

Horníková Kateřina

ZŠ Komenského

7.07

16.

Písarčíková Lucie

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

7.11

17. – 18.

Moudrá Klára

ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

7.12

 

Wunderová Jenifer

ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

7.12

19. – 20.

Kučerová Monika

Boletice

7.13

 

Řezníková Johanka

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

7.13

21.

Mašková Barbora

Boletice

7.16

22.

Zemancová Sára

ZŠ a MŠ Jílové

7.26

23. – 24.

Čiháková Nela

ZŠ Školní

7.29

 

Mojžíšová Karolína

ZŠ Školní

7.29

25.

Řeháková Barbora

ZŠ Komenského

7.30

26.

Huzanová Kamila

ZŠ a MŠ Jílové

7.34

27.

Bojčevová Nikola

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

7.36

28.

Ryndová Kateřina

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

7.37

29.

Zamrzlová Lucie

ZŠ Varnsdorf

7.38

30.

Pípová Tereza

ZŠ Varnsdorf

7.45

31.

Radvanová Renata

ZŠ a MŠ Jílové

7.48

32.

Pertlová Adéla

Boletice

7.54

33.

Jelínková Hana

ZŠ Březová

7.55

34. – 35.

Kunclová Natálie

ZŠ Máchovo náměstí

7.57

 

Džudžová Barbora

ZŠ Komenského

7.57

36.

Chaloupková Iveta

ZŠ a MŠ Jílové

8.02

37.

Stehnová Lucie

Boletice

8.06

38. – 39.

Vrabcová Hana

ZŠ Březová

8.07

 

Plutová Mirka

ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

8.07

40. – 41.

Miřejovská Natálie

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

8.13

 

Březinová Andrea

ZŠ Březová

8.13

42.

Hlinská Michaela

ZŠ a MŠ Jílové

8.36

43.

Nováková Dominika

ZŠ Varnsdorf

8.39

44.

Zárubová Anežka

ZŠ Na Stráni

8.45

45.

Pospíšilová Sára

ZŠ Březová

8.51

46.

Miškovská Tereza

ZŠ Březová

8.67

47.

Štěpánková Barbora

ZŠ Na Stráni

9.03

48. – 49.

Polanská Veronika

ZŠ Máchovo náměstí

9.07

 

Nováková Dana

ZŠ Máchovo náměstí

9.07

50.

Heřmánková Adéla

ZŠ a MŠ Jílové

9.11

51. – 52.

Kalvasová Sára

ZŠ Na Stráni

9.17

 

Šullhánková Vanda

ZŠ Na Stráni

9.17

53.

Pacovská Karolína

ZŠ Na Stráni

9.18

54.

Dufková Barbora

ZŠ Březová

9.30

55.

Čepková Veronika

ZŠ Na Stráni

10.19

 

Umístění jednotlivých týmů:

1. ZŠ Školní

2. ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

3. ZŠ Komenského

4. ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

5. ZŠ Boletice

6. ZŠ Varnsdorf

7. ZŠ Jílové

8. ZŠ Březová

9. ZŠ Na Stráni

10. ZŠ Máchovo náměstí – nedostatečný počet běžících