Výsledky přespolního běhu v kategorii: mladší chlapci (6. – 7. ročník)

Umístění

Jméno

Škola

Čas

1.

Suchan Petr

ZŠ Na Stráni

7.52

2.

Hlavatý Jan

ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

7.53

3.

Koločay Jakub

ZŠ a MŠ Jílové

7.57

4.

Czigány Daniel

ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

7.58

5.

Bouza Matěj

ZŠ Komenského

8.03

6.

Vosecký Lukáš

ZŠ Máchovo náměstí

8.09

7. – 8.

Šmalcl Matěj

ZŠ Máchovo náměstí

8.12

 

Husařík Martin

ZŠ Komenského

8.12

9.

Andrýsek Matěj

ZŠ a MŠ Školní

8.14

10.

Musílek Pavel

ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

8.15

11.

Arnold Tomáš

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

8.17

12. – 13.

Trojan Václav

ZŠ a MŠ Školní

8.19

 

Krejčí Jakub

ZŠ Komenského

8.19

14.

Vaňak Martin

ZŠ Varnsdorf

8.21

15.

Josefus Ondřej

ZŠ Komenského

8.24

16.

Lisý Lukáš

ZŠ Varnsdorf

8.25

17.

Kapoun Vojtěch

ZŠ Komenského

8.28

18. – 19.

Kramer Ondřej

ZŠ Varnsdorf

8.36

 

Příhonský Radim

ZŠ Máchovo náměstí

8.36

20. – 21.

Škarvada René

ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

8.38

 

Rosák Ivoš

ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

8.38

22.

Korselt Ondřej

ZŠ Na Stráni

8.39

23.

Hroch Radomír

ZŠ Boletice

8.42

24. – 25.

Mánek Šimon

ZŠ a MŠ Školní

8.45

 

Zikmund Martin

ZŠ a MŠ Školní

8.45

26.

Nagy Roman

ZŠ Varnsdorf

8.48

27.

Uskokovič Filip

ZŠ Varnsdorf

8.58

28.

Tyrner Jan

ZŠ a MŠ Jílové

8.59

29.

Bumba Michal

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

9.01

30.

Ridl Dominik

ZŠ Máchovo náměstí

9.18

31.

Novotný Matěj

ZŠ Na Stráni

9.25

32. – 34.

Klopfštok Vojtěch

ZŠ a MŠ Školní

9.27

 

Nedělka Viktor

ZŠ Na Stráni

9.27

 

Jíša Jiří

ZŠ Na Stráni

9.27

35.

Labaš Patrik

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

9.28

36.

Nguyen Tonda

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

9.30

37.

Capoušek Kryštof

ZŠ a MŠ Jílové

9.33

38.

Zeman Karel

ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

9.38

39.

Křivohlavý Jan

ZŠ Varnsdorf

9.40

40.

Šťástka Aleš

ZŠ Komenského

9.43

41.

Šubr Ladislav

ZŠ a MŠ Jílové

9.44

42.

Giňa Hong

ZŠ Boletice

9.46

43.

Petrášek Jiří

ZŠ Na Stráni

9.47

44.

Jebaucký Jan

ZŠ a MŠ Jílové

9.54

45.

Marek Jan

ZŠ a MŠ Jílové

9.55

46.

Tipán Merio

ZŠ Máchovo náměstí

10.01

47.

Poláček Dominik

ZŠ Boletice

10.12

48.

Šenk Pavel

ZŠ Březová

10.33

49.

Štěpánek

ZŠ Březová

10.33

50.

Šandor Roman

ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

11.28

51.

Prošek Karel

ZŠ Březová

11.33

52. – 53.

Janda Filip

ZŠ Březová

11.48

 

Šarman David

ZŠ Březová

11.48

54.

Januška Radim

ZŠ Máchovo náměstí

12.52

55.

Horáček František

ZŠ Březová

14.09

56.

Kubíček Michal

ZŠ Boletice

16.01

 

Umístění jednotlivých týmů:

1. ZŠ a Gymnázium TGM Č. Kamenice

2. ZŠ Komenského

3. ZŠ Máchovo náměstí

4. ZŠ a MŠ Školní

5. ZŠ Varnsdorf

6. ZŠ Na Stráni

7. ZŠ a MŠ Jílové

8. ZŠ Dr. Miroslava Tyrše

9. ZŠ Boletice

10. ZŠ Březová