OLYMPIÁDA Z NĚMECKÉHO JAZYKA              ŠK.KOLO     2011/2012

                                                                  Poslech       Představení          Téma          Obrázek         Celkem

I.kategorie A (5. – 7.tř.)

1. Vojtěch Schmidt                                      6.B                  4                      4                      3,5                   4                      15,5                            

2. Michala Plzáková                                    5.B                  4                      4                      4                      1,5                   13,5

3. Romana Kvaiserová                                  5.B                  4                      4                      2                      3                      13

4.-5. Jan Růžička                                            6.A                  3                      3                      2                      3                      11

4.-5. Michaela Benzlová                                6.A                  2                      3                      3                      3                      11

 

I.kategorie B Nj jako druhý jazyk

1.-2. Karolína Žatečková                             8.B                  4                      5                      5,5                   4                      18,5

1.-2. Nikola Marušáková                             8.B                  4                      5                      5,5                   4                      18,5

3.     Anežka Juřenová                                   8.B                  3                      5                      4,5                   4                      16,5

 

II.kategorie (8. – 9.tř.)

1.-2.     Kamil Petříček                                 9.A                  4                      5                      5                      5                      19

1.-2.     Anna Thieleová                                9.B                  3                      5                      6                      5                      19

3.-4.     Hana Doskočilová                             8.B                  4                      5                      6                      3                      18

3.-4.     Hana Štreblová                                  8.A                  4                      4                      6                      4                      18

 

Z kategorie I.A a I.B postupují 1. a 2. do okresního kola. Z kategorie II. 1. (Petříček) do kola krajského.