výsledky  okresního kola biologické olympiády kategorie "C" 46.ročník 2011 – 2012
                   
pořadí   Jméno a příjmení   Vstupní úkol Test   Znalost rostlin Znalost živočichů Laboratorní práce Celkem
  Eliška Hůlová   9 67.5   18.5 10 14 119
1 KZŠ Nativity Křešice                
  Kamil Petříček   9 67.5   14.5 17 9.5 117.5
2 ZŠ Školní Děčín                
  Jan Pešek   10 48.5   11 13 12 94.5
3 Gymnázium Děčín                
  Kristýna Kacafírková   9 40   11 15.5 8.5 84
4 Gymnázium Rumburk                
  Daniel Andrle   7 41.5   9.5 9 10.5 77.5
5 ZŠ Školní Děčín                
  Kateřina Vašíčková   9 41   10 5 9 74
6 ZŠ Šluknov                
  Marie Šulová   8 39   10.5 9.5 4 71
7-8 ZŠ Kamenická Děčín                
  Anna Chmelařová   4 37   12 7 11 71
7-8 KZŠ Nativity Křešice                
  Barbora Rokosová   9 35   9 5.5 11.5 70  
9 Gymnázium Děčín                
  Alexandra Marešová   5 38.5   10.5 7 6 67
10 Gymnázium Rumburk                
  Klára Sluková   0 36.5   10 6 8.5 61
11 ZŠ Kosmonautů Děčín                
  Veronika Šrámková   8 28   6.5 5.5 10 58
12 ZŠ Míru Děčín                
  Jiřina Žebrová   10 30   5.5 5 7 57.5
13 ZŠ Šluknov                
  Daniel Kramosil   8 27.5   8.5 4.5 6.5 55
14-15 ZŠ Dr.M.Tyrše Děčín                
  Tran Thi Huyen Chau   10 31.5   11 2.5 0 55
14-15 Gymnázium Děčín                
  Kateřina Zářecká 10 30   7 2.5 5 54.5
16 ZŠ Míru Děčín              
  Vlastimil Stránský   0 36.5   4.5 4 9 54  
17 ZŠ Kamenická Děčín                
  Jana Boháčová   6 29   0.5 5.5 5 46
18 ZŠ Na Stráni Děčín                
  Robert Richter   8 30   2.5 4 1 45.5
19-20 ZŠ Česká Kamenice              
  Darina Hnízdilová   3 35.5   0 7 0 45.5
19-20 ZŠ Kosmonautů Děčín                
  Michal Caha   2 29.5   3.5 6 1.5 42.5
21 ZŠ Máchovo n.Děčín                
  Nikol Prošková   6 25.5   4.5 3 1 40
22-23 ZŠ Máchovo n.Děčín                  
  Ondřej Černý   6 22   1.5 3 7.5 40
22-23 ZŠ E.Beneše Varnsdorf                
  Jana Jůnová   6 26.5   2 4 0.5 39
24 ZŠ Česká Kamenice              
  Monika Vorlíčková   6 21   3 2 5.5 37.5
25 ZŠ Březová Děčín                
  Martina Horáková   3 23   3 4.5 1.5 35
26 ZŠ Březová Děčín