EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ 2012

VÝSLEDKY:

1.             Lucie Kopecká – Klára Sluková (ZŠ Kosmonautů)

Zuzana Kánská – Kateřina Hrňová (EOA)

2.       Lukáš Janic – Jan Gennert (ZŠ Kamenická)

Barbora Křivánková – Anetta Linhartová (EOA)

3. -4.  Aneta Lukšanová – Eliška Konopásková (ZŠ Máchovo nám.)

Karel Samek – Michael Horčička (EOA)

3. -4.  Petr Mládek – Šimon Havlík (ZŠ Dr. M. Tyrše)

Lucie Volavková – Karolína Smolová (EOA)

5.       Vojtěch Šotola – Ondřej Schmidt (EOA)

Lukáš Komers -  Hong Hanh Thi Nguyen –

Viktoria Kurets (EOA)

6.       Jakub Bumba – Romana Adámková (ZŠ Komenského nám.)

Veronika Elešová – Karolína Hlavatá (EOA)

7.      Áňa Klinkáčková – Nela Krupičková  (ZŠ Kosmonautů)

Anežka Šedová – Dominika Poláková (EOA)

8.       Martina Horáková – Tereza Taušová (ZŠ Březová)

Michaela Matějková  -  Kristýna Sadílková (EOA)

9.-10. Zuzana Urválková – Petra Bradáčová (ZŠ Vojanova)

Sylvie Tomanová  -  Tereza Brádková (EOA)

9.-10. Vojtěch Kasič - Daniel Tarkoš (ZŠ Březová)

Henrieta Liptáková – Martin Molnár (EOA)

11.-12.     Kristýna Kny – Nikol Ehrlichová (ZŠ Máchovo nám.)

Lucie Horáková – Jitka Marešová (EOA)

11.-12.     Alexandra Poulová – David Brkl (ZŠ Boletice)

Nikol Bartošíková – Kristýna Dočekalová (EOA)

13.-14.     Jana Boháčová – Michal Obšitník (ZŠ Na Stráni)

Radim Macháček – Jakub Forró (EOA)

13.-14.     Doskočilová Hana + Žatečková Karolína (ZŠ Želenice)

Vitvar – Salač (EOA)

15.           Anna Polanská, Klára Andoková  (ZŠ Máchovo nám.)

Petra Velebná – Alena Procházková (EOA)

16.           Šlejhar Petr + Švubová Veronika  (ZŠ Želenice)

Martin Balvín – František Šusta (EOA)

17.-18.     Kristýna Hlávková, Bára Miškolciová (ZŠ Máchovo nám.)

Ruda Žák – Ondřej Michal (EOA)

17.-18.     Anna Ullrichová – Martin Šindler (EOA)

Valerie Bláhová – Lukáš Svoboda (EOA)

19.-22.     Milatová Adéla - Hujová Eliška  (ZŠ Komenského nám.)

Petr Hejný – Hedvika Mauricová (EOA)

19.-22.     Alice Horáčková – Veronika Sochorová  (ZŠ Vojanova)

Klára Adamcová – Michaela Jirasová (EOA)

19.-22.     Halíčková Hanička, Čechová Tereza  (ZŠ Kosmonautů)

Olga Kozminykh – Eliška Motyčková (EOA)

19.-22.     Dagmar Tvrdíková – Dalibor Janda  (ZŠ Kosmonautů)

Tereza Grundová – Ondřej Příhonský (EOA)

23.           Hošková - Zachová (EOA)

Kovaříková – Rališová (EOA)

24.           Nguyen van Minh + Vojtěch Příhonský (EOA)

Kristýna Benešová + Karolína Vávrová (EOA)

25.           Bedanová Adéla + Bennourová Miriam

(ZŠ Komenského nám.)

Sára Krtochvílová – Barbora Tůmová (EOA)

 

 

CELKEM 70 soutěžních týmů