PYTHAGORIÁDA    školní kolo 1. 12. 2011

         

celkový počet 50 žáků z 6.,7., 8.tříd

 

 

Maximální počet získaných bodů .......... 15

 

Úspěšní řešitelé, kteří získali minimálně 9 b, postupují do okresního kola soutěže. Gratulujeme.

 

 

    8.ročník                             

 

 

Jakub POLÍVKA

VIII. B

9 b

 

 

                    

 

 

 

Václav FRIDRICH

VIII. B

7 b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michaela KOPŘIVOVÁ

VIII. A

5 b

 

 

 

 

 

 

 

Jan Prošek

VIII. B

5 b

 

 

 

 

 

 

Simona RAKUŠANOVÁ

VIII. A

5 b

 

 

 

 

 

 

Karolína ŽATEČKOVÁ

VIII. B

5 b

 

 

 

 

 

 

Anežka JUŘENOVÁ

VIII. B

4 b

 

 

 

 

 

 

Vojtěch KRÁSL

VIII. B

4 b

 

 

 

 

 

 

Michaela VLČKOVÁ

VIII. A

4 b

 

 

 

 

 

 

Jaroslava KACZYNSKÁ

VIII. B

3 b

 

 

 

 

 

 

Petr NEDBAL

VIII. A

2,5 b

 

 

 

 

 

 

Alena ADAMOVÁ

VIII. A

2 b

 

 

 

 

 

 

David PLZÁK

VIII. B

2 b

 

 

 

 

 

 

Hana ŠTREBLOVÁ

VIII. A

1,5 b

 

 

 

 

 

 

Markéta JONÁŠOVÁ

VIII. B

1 b

 

 

 

 

 

 

Hana DOSKOČILOVÁ

VIII. B

0 b

 

 

 

 

 

 

Anna BALVÍNOVÁ

VIII. B

0 b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. ročník

 

 

Tomáš MARTÍNEK

VII. A

9 b

 

 

                    

 

 

 

Filip NIMEC

VII. B

5,5 b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veronika ŠVUBOVÁ

VII. B

5,5 b

 

 

 

 

 

 

Petr IMRAMOVSKÝ

VII. A

4,5 b

 

 

 

 

 

 

Kateřina MACHÁČKOVÁ

VII. A

4 b

 

 

 

 

 

 

Jaroslav KÜRTI

VII. A

3 b

 

 

 

 

 

 

Anežka SLAVÍKOVÁ

VII. B

3 b

 

 

 

 

 

 

Miroslav ŠÍR

VII. A

3 b

 

 

 

 

 

 

Petr ZDENĚK

VII. A

3 b

 

 

 

 

 

 

Barbora NETÍKOVÁ

VII. B

2,5 b

 

 

 

 

 

 

David BÍROVKA

VII. A

2 b

 

 

 

 

 

 

Vladimír KOLDA

VII. A

1 b

 

 

 

 

 

 

Tomáš VANICKÝ

VII. A

1 b

 

 

 

 

 

 

Adam JASANSKÝ

VII. A

0,5 b

 

 

 

 

 

 

Karolína LEHKÁ

VII. B

0,5 b

 

 

 

 

 

 

Marek SVOBODA

VII. A

0 b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. ročník

        

 

Ngoc Bich NGUYEN

VI. A

11 b

 

 

                    

 

 

 

Václav TROJAN

VI. B

9 b

 

 

                    

 

 

 

Martin ZIKMUND

VI. B

6 b

 

 

 

 

 

 

Nikola BÍLKOVÁ

VI. B

5 b

 

 

 

 

 

 

Vojtěch ANDRÝSEK

VI. B

4 b

 

 

 

 

 

 

Milada ČÁPOVÁ

VI. A

4 b

 

 

 

 

 

 

Petr KIŠA

VI. A

4 b

 

 

 

 

 

 

 

Vojtěch SCHMIDT

VI. B

4 b

 

 

 

 

 

 

Pavel ŠKORNIČKA

VI. B

3 b

 

 

 

 

 

 

Denisa MARKOVÁ

VI. A

2 b

 

 

 

 

 

 

Ondřej REZEK

VI. B

2 b

 

 

 

 

 

 

Michaela BENZLOVÁ

VI. A

1 b

 

 

 

 

 

 

Jan BUCHAR

VI. A

1 b

 

 

 

 

 

 

Šimon MÁNEK

VI. B

1 b

 

 

 

 

 

 

Marek RÁKOŠ

VI. B

1 b

 

 

 

 

 

 

Pavel KRISTEN

VI. B

0 b

 

 

 

 

 

 

Sára MAJERÍKOVÁ

VI. B

0 b