Výsledková listina - Pythagoriáda 2009/2010 Kategorie : 6 třída

 

Datum konání : 13.května 2010           Místo konání   : Děčín, Rumburk

 

Poř.      Jméno a příjmení                    Škola                                      Poč.bodů

1.                  Jan Eichler                            Gymnázium Rumburk           13

2.                  Jaroslav Kajínek                   Gymnázium Děčín                 11

3.                  Kateřina Kratochvílová       Gymnázium Děčín                  11

4.                  Jan Kmínek                           Gymnázium Děčín                 11

5.                  Alexandra Marešová                        Gymnázium Rumburk           10

6.                  Tereza Matějková                 Gymnázium Rumburk           9

7.                Jan Pešták                ZŠ Želenice Děčín       9

8.                  Jan Vicenec                           Gymnázium Děčín                 9

9.                  Marie Freibergová                Gymnázium Děčín                 9

10.              Anežka Juřenová                    ZŠ Želenice Děčín                  8

11.              Martin Jirásek                         Gymnázium Rumburk                        8

12.              Tereza Grubrový                    Gymnázium Děčín                  8

13.              Hana Halíčková                      ZŠ Kosmonautů Děčín                       8

14.              Tomáš Feledi                          ZŠ Máchovo nám. Děčín        8

15.              Jaroslav Pokorný                    ZŠ Na Pěšině Děčín                8

16.              Lenka Mušková                      Gymnázium Děčín                  8

17.              Klára Andoková                     ZŠ Máchovo nám.Děčín         8

18.              Klára Sluková                         ZŠ Kosmonautů Děčín                       8

19.              Jakub Polívka                         ZŠ Želenice Děčín                  8

20.              Eliška Hůlková                                   KZŠ Nativity                           8

21.              Vojtěch Bittner                                   Gymnázium Děčín                  8

22.              Jaroslav Mareš                                   Gymnázium Děčín                  8

23.              Lea Pavlovičová                     Gymnázium Děčín                  8

24.              Jan Viola                                ZŠ Komenského Děčín                       8

25.              Anna Kluvancová                  Gymnázium Děčín                  7

26.              Lucie Patzeltová                     Gymnázium Rumburk                        7

27.              Kateřina Wenischová             ZŠ Jiříkov                               7

28.              Václav Kesler                                     Gymnázium Rumburk                        7

29.              Matěj Žítek                             ZŠ Jiříkov                               7

30.              Matouš Fanta                          Gymnázium Rumburk                        7

31.              Martin Bittner                         Gymnázium Děčín                  7

32.              Klára Petrovická                     Gymnázium Děčín                  7

33.              Matěj Wisura                          Gymnázium Děčín                  7

34.              Jan Gennert                            ZŠ Kamenická Děčín              7

35.              Markéta Mazánková               ZŠ Nám.Ed.Beneše Varnsdorf            6

36.              Anežka Lhotáková                 Gymnázium Rumburk                        6

37.              Lucie Sinerová                                   ZŠ Máchovo nám. Děčín        6

38.              Sarah Marsihaltová                 Gymnázium Česká Kamenice 6

39.              Šimon Havlík                         ZŠ Dr.M.Tyrše Děčín              6

40.              Martin Abraham                     ZŠ Želenice Děčín                  6

41.              Vojtěch Kudláček                   ZŠ Na Stráni Děčín                 6

42.              Jiří Němeček                          Gymnázium Děčín                  6

43.              Nikola Mončeková                 ZŠ Želenice Děčín                  6

44.              David Palac                            Gymnázium Děčín                  6

45.              Lukáš Fišar                             Gymnázium děčín                  6

46.              Martin Kunc                           Gymnázium Děčín                  5

47.              Jakub Bumba                         KZŠ Nativity Děčín                5

48.              Jan Kotek                               Gymnázium Děčín                  5

49.              Le Phong Thao                                   Gymnázium Rumburk                        5

50.              Karel Kříž                               ZŠ Seifertova Varnsdorf         5

51.              Michaela Martinovská                        ZŠ Seifertova Varnsdorf         5

52.              Kryštof Kolár                         ZŠ Nám.Ed.Beneše Varnsdorf            5

53.              Adéla Mašková                                  ZŠ Seifertova Varnsdorf         5

54.              Dominka Urxova                    Gymnázium děčín                  5

55.              Filip Král                                Gymnázium Děčín                  5

56.              Aneta Lukšanova                   máchovo nám. Děčín        5

57.              Anna Chmelařová                  KZŠ Nativity Děčín                5

58.              Václav Kříž                            Gymnázium Děčín                  5

59.              Karolína Richterová               Gymnázium Děčín                  5

60.              Alena Adamová                     ZŠ Želenice Děčín                  5

61.              Vojtěch Horák                                    ZŠ Na Stráni Děčín                 5

62.              David Arnošt                          Gymnázium Děčín                  5

63.              Le Cprang Nhat                      Gymnázium Děčín                  5

64.              Huyen Chan Tran Thi             Gymnázium Děčín                  4

65.              David Pavlík                           ZŠ T.G.M.Česká Kamenice    4

66.              Nikol Prošková                                  ZŠ Máchovo nám.Děčín         4

67.              Barbora Havránková              ZŠ Benešov nad Pl.                 4

68.              Tomáš Kivader                                   Gymnázium děčín                  3

69.              Tomáš Černík                         ZŠ Na Pěšině Děčín                3

70.              Jaroslava Kaczynská              ZŠ Želenice Děčín                  3

71.              Patrik Endrival                                   Gymnázium Rumburk                        3

72.              Klára Sedláčková                   Gymnázium Rumburk                        3

73.              Radim Krumpl                                   ZŠ Máchovo nám. Děčín        3

74.              Tomáš Novotný                      Gymnázium Děčín                  3

75.              Eliška Konopásková               máchovo nám. Děčín        3

76.              Lenka Papajonovská              Gymnázium Děčín                  3

77.              Gabriela Chudobová              Gymnázium Čes.Kamenice    3

78.              Petr Slabý                               ZŠ Máchovo nám. Děčín        3

79.              Tereza Chvojková                  Gymnázium Děčín                  3

80.              Jana Lukešová                                   Gymnázium Děčín                  3

81.              Michaela Kopřivová               ZŠ Želenice Děčín                  3

82.              Martin Duchoslav                   Gymnázium Děčín                  3

83.              Lucie Zajanová                                  ZŠ Na Pěšině Děčín                2

84.              Markéta Štěpánková               ZŠ Benešov nad Pl.                 2

85.              Kateřina Musilová                  ZŠ dr.M.Tyrše Děčín              2

86.              Iva Hospůdková                     Gymnázium Děčín                  2

87.              Martin Semerád                      ZŠ U Nemocnice Rumburk     2

88.              Kateřina Ptáčková                  ZŠ U Nemocnice Rumburk     2

89.              Bára Boháčová                                   ZŠ Nám.Ed.Beneše Varnsdorf            2

90.              Nikola Burešová                     ZŠ Seifertová Varnsdorf         2

91.              Ondřej Černý                          ZŠ Nám.E.Beneše Varnsdorf  2

92.              Nikola Kvapilová                   ZŠ T.G.M.Česká Kamenice    2

93.              Michal Dolenský                    Gymnázium Děčín                  2

94.              Věra Boušková                                  Gymnázium Česká Kamenice 2

95.              Lukáš Kotrch                          ZŠ Máchovo nám. Děčín        1

96.              Radek Rojko                          ZŠ Máchovo nám. Děčín        1

97.              Dominik Beláň                       ZŠ U Nemocnice Rumburk     1

98.              Nikola Samková                     ZŠ Seifertova Varnsdorf         1

99.              Simona Turková                     Gymnázium Česká Kamenice 1

    100. Jiří Malík                                Gymnázium Děčín                  1

    101.  Jan Šiler                                 ZŠ T.G.M.Česká Kamenice    0

    102. Martina Oravíková                  ZŠ Benešov nad.Pl..                0