Výsledky zeměpisné olympiády

                                         školní kolo 2010/2011

                                                                

 

 

6.ročník,kategorie A                                                                   7.ročník,kategorie B

 

  1.  Zdeněk  Petr                 6.A          30 bodů             1.  Polívka Jakub                7.B

  2.  Mášová Monika           6.A          28                      2.  Mončeková Nikola       7.A

  3.  Šlejhar Petr                  6.B          27                 3. -5.  Rakušanová Simona    7.A

                                                                                            Krásl Vojtěch                7.B

4. -5.   Slavíková  Anežka     6.B         26                           Doskočilová Hana          7.B

           Ramadani Denis         6.B         26                      6.  Žatečková Karolína        7.B

  6.   Macháčková Kateřina   6.A         24                      7.  Bečková Veronika          7.B                     

  7.   Martínek Tomáš           6.A          23                      8.  Kopřivová V.                  7.A

  8.   Volf  Michal                 6.B          20                      9.  Adamová A.                    7.A

 

 

 

 

 

 

   8.ročník,kategorie C I.                                                       9.ročník,kategorie C II.

 

    1.  Andrle Daniel           8.B        93 bodů         1.  Šimková Nikola        9.A         92 bodů

    2.  Antošová Kristýna   8.B        89                  2.  Žák Rudolf               9.A         91,5

    3.  Petříček Kamil         8.A        81                  3.  Němeček Luboš       9.B         91

 

    4.  Kedlesová Erika        8.B        64                   4.  Vondráčková Adéla 9.B         81

    5.  Netíková Tereza        8.A        55                  5.   Muzafarov Ruslan   9.A         74

    6.  Mitysková Petra        8.A        49                  6.   Klůs Michal             9.B         73

    7.  Koliha Filip               8.B        48                  7.   Gross Tomáš            9.A         68

    8.  Fléglová Jana            8.B        46                   8.   Kovařin Jan             9.B         64

 

 

 

 

 

   Postup do okresního kola Zeměpisné olympiády  dne 9.3.2011 DDM Klostermannova,    

   Děčín – Letná:

 

    ZDENĚK  Petr        6.A   kat.A

    POLÍVKA Jakub    7.A    kat.B

   ANDRLE  Daniel    8.B    kat.C

 

 

                                Gratulujeme vítězům

                     a  pochvala všem, kteří se zúčastnili !!!