Dům  dětí a mládeže , Březiny 98, Děčín 27, 405 02

Výsledková listina

FYZIKÁLNÍ  OLYMPIÁDA

Termín konání :  31.3.2010

Místo konání   :  Děčín

Kategorie  :  E

Poř.   Jméno a příjmení                   Škola                                      Body                    Celkem

1.     Skala Jiří                      U Nemocnice Rumb.    9,10,2,3               24

2.     Papajanovský Jan                  Gymnázium Děčín       9,10,4,0               23

3.     Václav Mudra              Gymnázium Děčín       7,8,7,0                 22

4.     Gleb Pokatilov             U Nemocnice Rumb.    4,6,4,7                 21

5.     Ondřej Motl                 Gymnázium Rumb                8,0,3,9                 20

6.     Zuzana Vlasáková        Gymnázium Rumb.      2,10,7,0               19

7.     Dominik Hanzl            ZŠ Máchova nám.        9,9,1,0                 19

8.     Jana Scheiderová         ZŠ Máchovo nám Dc   9,8,2,0                 19

9.     Lukáš Petrásek             Gymnázium Rumburk   7,8,2,0               17

10.Anna Kavánová           Gymnázium Čes.Kam.  6,8,3,0                17

11.Vojtěch Havel              ZŠ Máchovo nám.        7,8,2,0                17

12 Jan Thile                      ZŠ Školní Děčín           0,8,1,3                 12

13. Lam Kieu Danh          ZŠ Máchova nám         0,8,2,0                 10

14. Nikola Nemčeková     ZŠ Máchova nám .       0,8,2,0                 10

15. Matouš Falout             Gymnázium Rumb.       0,8.5,0,0             8.5

16.Vít Veselý                    ZŠ Dr.M.Tyrše             2,3,0,0                 5

    

 

Kategorie   :     F  

Poř.   Jméno a příjmení                   Škola                                      Body                    Celkem

1.     Tadeáš Uhlíř                Gymnázium Česká Kam.10,10,10,10      40    

2.     Jakub Bednáš               ZŠ Máchova nám         6,10,8,10             34

3.     Vojtěch Caha               ZŠ Máchova nám         8,7,8,8                 31

4.     Slavomil Stejskal                  ZŠ Máchovo nám Dc   8,6,8,4                 26

5.     Barbora Spurná            ZŠ Edisonova Var.       0,6,4,5                 15

6.     Adéla Kučerová           ZŠ Máchova nán          0,7,5,0                 12

7.     Lucie Drobečková        Gymnázium Česká K   0,3,8,0                11

 

Úspěšným řešitelem OK FO se stává ten řešitel,který získal alespoň 14 bodů celkem a alespoň ve dvou úlohách měl nejméně 5 bodů.

 

Krajské kolo fyzikální olympiády se uskuteční dne 29.4.2010

 

na KÚ ÚK, Velká Hradební 48, Ústí nad Labem ( velká zasedací místnost 1.posch. )

 

Zahájení soutěže 8:45 hodin, prezence soutěžících 7.45 - 8.30 hodin.

Předpokládaný konec soutěže v 15:00hodin.