Výsledková listina okresního kola biologické olympiády kategorie "C" 45.ročník 2010 - 2011
       
 
     
 
           
Pořadí           Jméno a příjmení                                 Adresa školy                                      Počet bodů            
                    Test    R     Ž   LP Celkem
1. Martina Pavlasová Gymnázium Rumburk, Komenského nám.     9 58 12,5 18,5 23 121
          tel.č. 412 332 491                  
2. Markéta Gandurová     Gymnázium Děčín, Kom.nám.4, 405 02     7 51 16 17 27,5 118,5
          tel.č.412 516 790                  
3. Kamil Petříček     ZŠ a MŠ Školní 1544/5      7 50,5 11,5 18,5 28 115,5
          tel.č.412 539 306                  
4. Daniel Andrle     ZŠ a MŠ Školní 1544/5    9 44,5 8,5 14,5 21,5 98
          tel.č. 412 439 306                  
5. Jan Pešek     Gymnázium Děčín, Kom.nám.4, 405 02     10 44,5 8 10,5 20,5 93,5
          tel.č.412 516 790                  
6. Vratislav Zdeněk Číla     ZŠ Kamenická 1145, Děčín 2, 405 02     10 47 8 11,5 15,5 92
          tel.č.412 526 498                  
7. Michaela Krahulíková     ZŠ T.G.M.Masaryka, Palackého 535     10 36,5 3,5 8 26,5 84,5
          Č.Kamenice        tel.č. 412 584 468                
8. Klára Vítková     ZŠ Dr.Miroslava Tyrše, Vrchlického 630/5     10 26,5 4,5 9 27 77
    tel.č. 412 516 547                  
9. Kateřina Vašíčková     ZŠ J. Vohradského, Šluknov, T.G.M. 678   10 28,5 7 7,5 23 75
          tel.č. 412 386 395                  
10. Barbora Kopejsková     ZŠ Dr.Miroslava Tyrše, Vrchlického 630/5 10 26,5 5,5 8 24,5 74,5
          tel.č. 412 516 547            
11. Jakub Bednář     ZŠ Máchovo nám 688/11       0 35,5 2 6,5 26 70
          tel.č. 602 248 017                  
12. Lenka Holbusová     ZŠ Nám.E.Beneše, Varnsdorf     0 25,5 10,5 8,5 22,5 67
          tel.č. 412 372 627                  
 
   
         vstupní úkol  
Test      teoretické znalosti  
R           znalosti rostlin 
Ž           znalost živočichů
LP         laboratorní práce