Výsledková listina okresního kola biologické olympiády kategorie "C" 44.ročník 2009 - 2010
       
 
     
 
           
Pořadí           Jméno a příjmení                                 Adresa školy                                      Počet bodů            
                    Test    R     Ž   LP Celkem
1. Karolína Šonková     Gymnázium Děčín, Kom.nám.4, 405 02     10 76 12,5 23 17 138,5
2. Martina Pavlasová     Gymnázium Rumburk, Komenského 10     10 78,5 8 20 14 130,5
3. Adéla Hejlová     Gymnázium Rumburk, Komenského 10     10 60 14 18 16 118
4. Markéta Gangurová     Gymnázium Děčín, Kom.nám.4, 405 02     9 56 8,5 15,5 17,5 106,5
5.  Vratislav Zdeněk Číla     ZŠ Kamenická 1145, Děčín II, 405 02     8 64 6,5 12 14 104,5
6. Veronika Steklá     ZŠ J.Vohradského, Šluknov, 678   10 52 5,5 13,5 13,5 94,5
7. Jan Geist       Gymnázium Č.Kam., Kom.nám.288 , 407 21   0 62 4 16 11,5 93,5
8. - 9. Jan Krišanda     ZŠ Míru 152, Děčín 32       10 55,5 1,5 11 12,5 90,5
8. - 9. Pavla Kandráčová     ZŠ Kamenická 1145, Děčín II, 405 02     10 59 3 8 10,5 90,5
10. Klára Vítková     ZŠ Dr.Miroslava TyršeII, Vrchlického 630/5   9 56 1 8,5 14,5 89
11. Jan Thiele     ZŠ a MŠ Školní 5, Děčín VI     5 55 1,5 6,5 15,5 83,5
12. Vít Smejkal     ZŠ T.G.M.Masaryka, Palackého 535     10 52,5 2 7,5 11 83
13. Hana Knotková     Gymnázium Děčín, Kom.nám.4, 405 02     8 40,5 7 11,5 14 81
14. Pavla Šuláková     ZŠ J.Vohradského, Šluknov, 678     10 41 2,5 5,5 15,5 74,5
15. Martin Šíp       ZŠ nám.E.Beneše 469, Varnsdorf, 407 47   6 47 3 7,5 10 73,5
16. Patrik Homola     ZŠ a MŠ Školní 5, Děčín VI     5 46,5 0,5 4,5 14,5 71
17. Barbora Kopejsková     ZŠ Dr.Miroslava TyršeII, Vrchlického 630/5     10 42,5 1 5,5 8 67
18. Martin Kala ZŠ Komenského nám. 622/3 Děčín 404 01     5 41,5 2,5 7,5 8 64,5
     19. Zdenka Fuxová     ZŠ Dr.Miroslava TyršeII, Vrchlického 630/5     10 39,5 0,5 3 10 63
     20. Eliška Kostovová     ZŠ Komenského nám. 622/3, Děčín 404 01     0 39,5 3,5 8,5 10,5 62
21. Michal Marek     ZŠ T.G.M.Masaryka, Palackého 535     0 42,5 0,5 9,5 7 59,5
22. Michal Říha     ZŠ nám.E.Beneše 469, Varnsdorf, 407 47   6 38 1,5 3,5 9,5 58,5
23. Tomáš Beneš   ZŠ Míru 152, Děčín 32       10 29,5 0 6,5 7,5 53,5
24. Žaneta Fejtková     ZŠ Komenského nám. 622/3, Děčín 404 01   10 27 0,5 2,5 7 47
 
         vstupní úkol  
Test      teoretické znalosti
R           znalosti rostlin 
Ž           znalost živočichů
LP         laboratorní práce