Výsledková listina

Matematická olympiáda Z6-Z8

Termín konání : 6.dubna 2011

Místo konání : Děčín

 

Kategorie  Z6

Poř.   Jméno a příjmení                   Škola                                      Počet bodů

1.     Tomáš Martínek                            ZŠ Školní Děčín                   16

2.     Veronika Laubrová                Gymnázium Rumburk           14

3.     Pavel Beneš                           Gymnázium Varnsdorf          12

4.     Pavel Tran                             ZŠ Tyršova Rumburk            7

5.     Libor Morávek                      ZŠ Tyršova Rumburk            7

6.     Petr Zdeněk                          ZŠ Školní  Děčín                            6

7.     Martin Budinský                   ZŠ N.Ed.Beneše Varnsdorf    6

8.     Martin Podroužek                 BG Varnsdorf                         6

9.     Jolana Škachová                    Gymnázium Rumburk           2

10.     Tereza Žáková                       Máchovo nám. Děčín            2

11.     František Čapek                    Gymnázium Varnsdorf          1

12.     Jakub Hynek                          ZŠ Míru Děčín                       0

13.     Martin Petr                                     ZŠ Tyršova Rumburk            0

14.     Nikola Součková                            ZŠ Míru Děčín                       0

15.     Zuzana Chlanová                            ZŠ nám.E.Beneše Varnsdorf 0

16.     Marek Tesař                          ZŠ Míru Děčín                       0

 

 

Kategorie  Z7

Poř.   Jméno a příjmení                   Škola                                      Počet bodů

1.                 Jan Eichler                             Gymnázium Rumburk           18

2.                 Kateřina Kratochvílová                  Gymnázium Děčín                11

3.                 Jan Kmínek                           Gymnázium Děčín                10

4.                 Anežka Lhotáková                Gymnázium Rumburk           9

5.                 Barbora Nedvědová               KZŠ Nativity  Děčín              9

6.                 Eliška Hůlková                      KZŠ Nativity  Děčín              8

7.                 Alexandra Marešová             Gymnázium Rumburk           8

8.                 Lucie Patzeltová                    Gymnázium Rumburk           7

9.                 Nikola Burešová                    ZŠ Seifertova Varnsdorf        7

10.            Kateřina Balvínová               ZŠ Benešov n/PL                            6

11.            Eliška Niedrlová                   ZŠ Benešov n/PL                            6

12.            Magdaléna Houžvičková      KZŠ Nativity Děčín               6

13.            Adam Musil                          KZŠ Nativity                         6

14.            Lea Palovičová                      Gymnázium Děčín                6

15.            Barbora Havránková             ZŠ Benešov n/PL                            6

16.            Kryštof Kolár                        ZŠ N.Ed.Beneše Varnsdorf    6

17.            Kateřina Kraušnerová           ZŠ U Nemocnice Rumburk   5

18.            Ondřej Petr                                     BG Varnsdorf                        5

19.            Lucie Horáková                     ZŠ n.Ed.Beneše Varnsdorf    5

20.            Aneta Lukšanová                            ZŠ Máchovo nám. Děčín       4

21.            Karel Kříž                              ZŠ Seifertova Varnsdorf        3

22.            Kateřina Ptáčková                 ZŠ U Nemocnice Rumburk   2

23.            Michal Baran                         ZŠ Seifertova Varnsdorf        1

        

Kategorie  Z8

Poř.   Jméno a příjmení                   Škola                                      Počet bodů

1.                 Jan Marek                              ZŠ Tyršova  Rumburk           11

2.                 Karla Strachoňová                 Gymnázium Rumburk           10

3.                 Andrea Slížková                    Gymnázium Děčín                9

4.                 David Čiháček                       BG Varnsdorf                         8

5.                 Roland Pfeifer                       Gymnázium Varnsdorf          6

6.                 Kristýna Antošová               ZŠ Školní Děčín                   6

7.                 Nguyen Thuy Linh                Gymnázium Rumburk           6

8.                 Dominika Chvojanova          ZŠ N.E.Beneše Varnsdorf      6

9.                 Kateřina Salomonova            ZŠ N.E.Beneše Varnsdorf      6

10.            Filip Stredák                          N.E.Beneše                       3

11.            Jana Fléglová                       ZŠ Školní Děčín                   2

12.            Matěj Andrýsek                            ZŠ Školní Děčín                   2

 

 

 

Za každou úlohu může soutěžící  získat 6 bodů, úspěšným řešitelem je ten žák, který získá 9 a více bodů.

 

Děkuji porotě za vyhodnocení .

Zpracovala : Světlana Hochwalderová