Výsledková listina

Matematická olympiáda Z6-Z8

Termín konání : 7.dubna 2010

Místo konání : Děčín

 

Kategorie  Z6

Poř.   Jméno a příjmení                   Škola                                      Počet bodů

1.     Jan Kmínek                  Gymnázium Děčín                                   12

2.     Jan Eichler                   Gymnázium Rumburk                              9

3.     Lucie Patzeltová          Gymnázium Runburk                               9      

4.     Anežka Lhotáková       Gymnázium Rumburk                              5

5.     Barbora Nedvědová     KZŠ Nativity Děčín                                 5

6.     Magdaléna Houžvičková KZŠ Nativity  Děčín                            5      

7.     Aneta Lukšanová                   ZŠ Máchovo nám. Děčín                         4

8.     Leona Veverková                   ZŠ Seifertova Varnsdorf                          3

9.     Markéta Mazánková    ZŠ Ed.Beneše Varnsdorf                           3

10.     Anna Chmelařová        KZŠ Nativity Děčín                                 3

11.     Lucie Horáková           Nám. Ed. Beneše Varnsdorf                3

12.     Nikola Burešová          ZŠ Seifertova Varnsdorf                          2

13.     Nikol Prošková            ZŠ Máchovo nám. Děčín                         2

14.     Eliška Hůlková            KZŠ Nativity Děčín                                 2

15.     Lea Pavličová              Gymnázium Děčín                                   1

16.     Kateřina Kroušnerová  ZŠ U Nemocnice Rumburk                     1

17.     Adam Musil                 KZŠ Nativity Děčín                                 1

18.     Vojta Šumal                  Gymnázium Rumburk                              1

19.     Tereza Kadárová          ZŠ Máchovo nám.Děčín                          1

20.     Bílek                             ZŠ Máchovo nám.Děčín                          0

21.     Jakub Polívka             ZŠ Školní Děčín                                      0

22.     Jan Prošek                  ZŠ Školní Děčín                                      0

23.     Martin Bittner              Gymnázium Děčín                                   0

24.     Vojtěch Bittner             Gymnázium Děčín                                   0

25.     Petr Ondřej                            Gymnázium Varnsdorf                             0

 

Kategorie Z7

Poř. Jméno a příjmení                  Škola                                      Počet bodů

1.          Karla Strachoňová       Gymnázium Rumburk                              12

2.          Lucie Dubcová             Gymnázium Varnsdorf                             11

3.          Nguyen Thu Ha            Gymnázium Rumburk                              10

4.          Kateřina Salomonová   ZŠ nám.Ed.Beneše Varnsdorf                             9

5.          Kristýna Antošová     ZŠ Školní Děčín                                        8

6.          Matěj Lehoczký           ZŠ Míru Děčín                                           8

7.          Patrik Klouda               ZŠ U Nemocnice Rumburk                        7

8.          Helena Smolová           ZŠ Kamenická Děčín                               7

9.          Michaela Kalová                   Gymnázium Děčín                                   7

10.     Jana Fléglová              ZŠ Školní Děčín                                      6

11.     Nguyen Thuy Link       Gymnázium Rumburk                              6

12.     Lucie Pavlisová           ZŠ Máchovo nám.Děčín                          6

13.     Vojtěch Příhonský        ZŠ Máchovo nám.Děčín                          5

14.     Tereza Netíková                   ZŠ Školní Děčín                                      4

15.     Vladislav Pricl             Gymnázium Varnsdorf                             3

16.     Lenka Ryšavá               Gymnázium Varnsdorf                             2

17.     Jan Brňák                     ZŠ Máchovo nám. Děčín                         1

18.     Simona Formánková    ZŠ U Nemocnice Rumburk                      1

19.     Michal Jedlička           ZŠ Máchovo nám.Děčín                          0

20.     Markéta Plešková        ZŠ Máchovo nám.Děčín                          0

21.     Tereza Kozáková                   Gymnázium Rumburk                              0

22.     Kateřina Zemanová     Gymnázium Děčín                                   0

23.     Sabina Bednářová        Gymnázium Rumburk                              0

 

                         

 

Kategorie Z8

Poř. Jméno a příjmení                  Škola                                      Počet bodů

1.          Štěpánka Gennertová   Gymnázium Rumburk                              14

2.          Marek Klement            ZŠ Dr.M.Tyrše Děčín                                 9

3.          Tran Thi viet Ha           Gymnázium Rumburk                                9

4.          Martina Pavlasová       Gymnázium Rumburk                                7

5.          Martin Korejtko           ZŠ Máchovo nám.Děčín                            6

6.          Kristýna Fišerová        ZŠ Komenského Děčín                                        6

7.          Josef Wander                ZŠ Na Stráni Děčín                                    5

8.          Tomáš Ulip                            ZŠ Dr.M.Tyrše Děčín                                 5

9.          Nguyen Hai Trien        Gymnázium Rumburk                                5

10.     Pavel Vlček                  nám.Ed.Beneše Varnsdorf                              5

11.     Martin Kala                  ZŠ Komenského Děčín                              4

12.     Kristýna Richterová     ZŠ nám.Ed.Beneše Varnsdorf                              4

13.     Matěj Burda                 Gymnázium Děčín                                     3

14.     Alena Špergová            ZŠ Nám.Ed.Beneše Varnsdorf                   3

15.     Vu Thu Ha                    ZŠ nám.Ed.Beneše  Vrandorf                              3

16.     Romana Millerová       ZŠ U Nemocnice Rumburk                        3

17.     Tomáš Prokeš               ZŠ Dr.M.Tyrše Děčín                                 3

18.     Šárka Kousalová          Gymnázium Rumburk                                3

19.     Lukáš Nebohý              ZŠ Na Pěšině Děčín                                   3

20.     Tomáš Lederer             ZŠ Tyršova Rumburk                                 3

21.     Voroš                                      ZŠ TGM Č.Kamenice                                2

22.     Ondřej Obergruber       Gymnázium Rumburk                              2

23.     František Jirout            ZŠ Dr.M.Tyrše Děčín                               2

24.     Jaroslav Ženka             ZŠ Dr.M Tyrše Děčín                               2

25.     Kateřina Kodytková     Gymnázium Rumburk                              1

26.     Tomáš Tiepl                 ZŠ Máchovo nám.Děčín                          1

27.     Nguyen Thanh Thuy    Gymnázium Rumburk                              1

28.     Roman Breknar            ZŠ Seifertová Varnsdorf                          1

29.     Milan Bělík                 ZŠ Školní Děčín                                      1

30.     Barbaro Kopejsková    ZŠ Dr.M.Tyrše Děčín                               0

31.     Tomáš Reichelt            ZŠ Dr.M.Tyrše Děčín                               0

32.     Sylva Ždánská              ZŠ Na Stráni Děčín                                   0

33.     Klára Vítková              ZŠ Dr.M.Tyrše Děčín                               0

34.     Jakub Bednář               ZŠ Máchovo nám.Děčín                          0

35.     František Trnovský      ZŠ Máchova nám.Děčín                           0

36.     Petr  Číla                      ZŠ Tyršova Rumburk                               0

37.     Michal Macek              ZŠ TGM Česká Kamenice                       0

38.     Radka Havlasová                   Gymnázium Rumburk                              0

39.     Petr Merhault               Gymnázium Rumburk                              0

40.     Jakub Trmal                 Gymnázium Rumburk                              0

41.     Markéta Dostálová      ZŠ Tyrše Rumburk                                   0

                                             

Za každou úlohu může soutěžící  získat 6 bodů, úspěšným řešitelem je ten žák, který získá 9 a více bodů.

 

Děkuji porotě za vyhodnocení .

Zpracovala : Světlana Hochwalderová