Poř.č. Soutěžící - kat. Z9 Škola, adresa školy 1. úloha 2. úloha 3. úloha 4. úloha Celkem Pořadí
Jméno a příjmení
1 Tomanová Michaela ZŠ,Krátká 676,Klášterec nad Ohří 2 6 2 5 15 21
2 Klöpsch Martin ZŠ,Školní 1480,Chomutov 3 6 0 0 9 38
3 Ott Michal 4.ZŠ,V.Talicha 1855,Most 4 6 3 3 16 18
4 Dobrý Jaroslav  18.ZŠ,Okružní ul.1235,Most 3 6 1 2 12 30
5 Bočanová Tereza 14.ZŠ,Rozmarýnová ul. 1692, Most 5 6 3 3 17 12
6 Klimecký Jiří 18.ZŠ,Okružní ul.1235,Most 3 6 3 1 13 28
7 Srnec František 10.ZŠ,Zd.Štěpánka 2612,Most 2 6 0 2 10 35
8 Kadlec Zdeněk 3.ZŠ Litvínov,PHK 1589            
9 Ernst Filip  10.ZŠ,Zd.Štěpánka 2612,Most 1 6 0 3 10 35
10 Zimová Lucie 18.ZŠ,Okružní ul.1235,Most - - - - - -
11 Žežulka Miloslav ZŠ,S.pionýrů 355/2,Lovosice 3 6 0 0 9 38
12 Turčinová Hana Gymnázium J.J.,Svojsíkova 1,Litoměřice 6 6 6 6 24 1
13 Pilneyová Kristýna Gymnázium J.J.,Svojsíkova 1,Litoměřice 6 6 5,5 6 23,5 2
14 Lenert Stanislav  ZŠ,Jungmannova 660,Roudnice n/L 3 6 3 6 18 9
15 Terynková Anna Gymnázium,Havlíčkova 175,Roudnice n/L - - - - - -
16 Viet Bui Anh Gymnázium,S.pionýrů 600,Lovosice 3 5 3 3 14 25
17 Šitanc Martin Gymnázium,Havlíčkova 175,Roudnice n/L 3 3 3 0 9 38
18 Carbochová Veronika Gymnázium,Studentská 1075,Žatec 2 6 6 6 20 6
19 Myška Pavel ZŠ,P.Holého 2632,Louny 3 6 3 2 14 25
20 Bambas Vojtěch ZŠ,Komenského alej 749,Žatec 2 3 0 2 7 46
21 Nosek Pavel ZŠ,P.Holého 2632,Louny 1 4 0 0 5 50
22 Kreslová Iva Gymnázium,Studentská 1075,Žatec 5 4 3 1 13 28
23 Hadač Václav  ZŠ Lubenec, Karlovarská 181 3 4 0 2 9 38
24 Šifalda Jiří ZŠ,Přemyslovců 2209,Louny 3 6 0 0 9 38
25 Pexová Kateřina ZŠ,Komenského alej 749,Žatec - - - - - -
26 Procházka Pavel ZŠ,Komenského alej 749,Žatec 3 5 0 3 11 31
27 Balvín Martin ZŠ,Školní 5,Děčín 3 6 3 6 18 9
28 Homola Patrik ZŠ,Školní 5,Děčín 3 6 0 6 15 21
29 Thiele Jan ZŠ,Školní 5,Děčín - - - - - -
30 Skala Jiří ZŠ,U Nemocnice 1132/5,Rumburk 0 6 2 3 11 31
Poř.č. Soutěžící - II. kat. Škola, adresa školy   rozhovor situace obrázek Celkem Pořadí
Jméno a příjmení  
1                
2                
3                
4                
5                
6                
7                
8                
9                
10                
31 Lehoczký Jan ZŠ,Míru 152,Děčín 32 3 3 0 5 11 31
32 Kubátová Klára ZŠ,Míru 152,Děčín 32 0 4 0 0 4 51
33 Pokatilov Gleb  ZŠ,U Nemocnice 1132/5,Rumburk 3 4 2 0 9 38
34 Urbánek Daniel Gymnázium Česká Kamenice  2 6 0 3 11 31
35 Kavanová Anna  Gymnázium Česká Kamenice  1 4 6 6 17 12
36 Vlasáková Zuzana  Gymnázium,Komenského 10,Rumburk 6 6 6 5 23 3
37 Petrásek Lukáš Gymnázium,Komenského 10,Rumburk 4 6 6 5 21 4
38 Drahotová Anežka Gymnázium,Komenského 10,Rumburk 3 6 0 6 15 21
39 Drahotová Eliška Gymnázium,Komenského 10,Rumburk 6 6 3 4 19 8
40 Dvořák Jan ZŠ, Na Pěšině 330,Děčín 9            
41 Papajanovský Jan Gymnázium,Komenského nám.4,Děčín 1 6 6 0 3 15 21
42 Kapounová Jana Gymnázium,Komenského nám.4,Děčín 1 5 6 6 4 21 4
43 Machala Zdeněk Gymnázium,Komenského nám.4,Děčín 1 - - - - - -
44 Ivana Lam Kieu Oanh ZŠ,Máchovo nám,Děčín 4 1 6 0 0 7 46
45 Hampejs Michal Gymnázium,ČS Dobrovolců 11,Teplice 5 6 6 3 20 6
46 Urbanová Kateřina ZŠ Buzulucká,Teplice 2 6 3 6 17 12
47 Častek Petr ZŠ Buzulucká,Teplice 5 6 0 6 17 12
48 Hrbáček Vojtěch ZŠ Buzulucká,Teplice 1 6 3 6 16 18
49 Barabášová Magda ZŠ Buzulucká,Teplice 6 6 2 4 18 9
50 Fáborský Dan ZŠ Buzulucká,Teplice 3 5 3 5 16 18
51 Minařík Tomáš Podkrušnohorské gymnázium,Bílina 1 6 0 0 7 46
52 Pham Thu Huong Gymnázium Dr.V.Šmejkala,Ústí n/L 3 6 0 5 14 25
53 Novák David ZŠ Palachova, Ústí nad Labem 3 6 6 2 17 12
54 Šlejtr Michal ZŠ Stříbrnická,Ústí nad Labem 3 6 0 0 9 38
55 Havelková Zuzana ZŠ E.Krásnohorské,Ústí nad Labem 0 6 0 1 7 46
56 Janík Vitězslav ZŠ Stříbrnická,Ústí nad Labem 3 6 0 0 9 38
57 Němcová Hedvika ZŠ Stříbrnická,Ústí nad Labem            
58 Rahm Jan Gymnázium,Jateční 22,Ústí nad Labem 2 6 3 6 17 12
59 Pechman Matyáš Gymnázium,Havlíčkova 175, Roudnice n/L 4 6 0 0 10 35