Atletický čtyřboj - výsledky 1. tříd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

výsledky

jednotlivé pořadí

celkem

pořadí celkem

družstvo

jméno

hod

skok

sprint

běh

hod

skok

sprint

běh

celkem

ZŠ Želenice

Doskočil Jan

19

251

9,67

34,5

2

3

3

2

10

81

1

Vasiljak Adam

14

260

9,45

35,7

3

2

1

4

10

Nimcová Emma

9

226

10,48

40,7

15

6

8

8

37

Boháčková Andrea

13

184

9,51

34,7

6

13

2

3

24

 

Prášek Jan

13

171

11,57

44

6

16

16

13

51

177

3

 

Kunta Pavel

21

214

10,13

36,4

1

8

7

5

21

 

Mrázková Linda

8

224

11,89

42,2

17

7

19

10

53

ZŠ Dr. Mir. Tyrše

Richterová Anna

8

192

11,01

43,3

17

12

12

11

52

 

Svoboda Rudolf

12

264

10,09

38,8

9

1

6

6

22

164

2

 

Šenfeld Jiří

11

205

12,09

56,6

10

9

20

20

59

 

Pražáková Mark

9

239

9,98

34,2

15

4

5

1

25

ZŠ Vojanova

Vaníčková Barbora

8

181

11,16

44,2

17

14

13

14

58

 

Trenda Jakub

11

1

11,45

47,7

10

18

15

18

61

178

4

 

Pěnkava Alex

14

1

10,80

43,3

3

18

11

11

43

 

Kadlecová Kateř

11

236

9,92

45,5

10

5

4

16

35

ZŠ Komenského n.

Nehasilová Olga

10

197

10,51

38,8

13

11

9

6

39

 

Miškovský Petr

14

199

10,73

45,6

3

10

10

17

40

221

5

 

Suchý Michal

10

139

11,20

41,5

13

17

14

9

53

 

Hejlová Nikol

6

174

11,83

44,6

20

15

18

15

68

ZŠ Březová

Černíková Anna

13

1

11,61

50,4

6

18

17

19

60

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atletický čtyřboj - výsledky 2. tříd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

výsledky

jednotlivé pořadí

celkem

pořadí celkem

družstvo

jméno

hod

skok

sprint

běh

hod

skok

sprint

běh

celkem

ZŠ Bynov

Žáček Jakub

30

278

9,30

32,0

1

2

6

1

10

183

4

Stružinský Matyáš

18

288

9,39

49,4

9

1

8

24

42

Kmochová Tereza

14

232

10,06

39,5

13

13

16

17

59

Slavětínská Tereza

10

210

10,13

39,9

17

19

18

18

72

 

Zontág Adam

19

260

8,89

34,5

7

5

1

5

18

182

3

 

Kočka Stanislav

20

251

9,57

35,2

5

8

10

7

30

 

Hoření Natálie

8

213

10,73

43,1

22

18

23

22

85

ZŠ Dr. Mir. Tyrše

Rádlová Tereza

10

215

9,49

34,6

17

17

9

6

49

 

Střelka Adam

9

227

9,89

40,2

21

15

15

19

70

247

5

 

Szymanski Jiří

12

277

9,32

36,2

15

3

7

9

34

 

Čuříková Eliška

12

196

10,07

38,7

15

23

17

15

70

ZŠ Vojanova

Levá Michaela

15

206

10,42

40,4

12

20

21

20

73

 

Pytlík Martin

1

249

9,22

38,9

23

9

3

16

51

152

1

 

Štulc Radek

25

256

9,29

33,8

2

7

5

4

18

 

Herbstová Natálie

19

248

9,22

33,4

7

10

3

3

23

ZŠ Komenského n.

Valešová Kateřina

21

203

9,85

42,2

4

22

13

21

60

 

Ritter David

1

204

9,86

38,3

23

21

14

14

72

256

6

 

Zelenický Michal

20

241

9,67

37,2

5

12

11

11

39

 

Staňová Anežka

10

243

10,54

36,3

17

11

22

10

60

ZŠ Březová

Filípková Nikol

13

177

11,36

43,3

14

24

24

23

85

ZŠ Želenice

Kikal Václav

22

260

9,09

32,3

3

5

2

2

12

165

2

Rakušan Vít

18

232

10,32

38,0

9

13

20

12

54

Hladíková Marie

16

264

9,67

35,6

11

4

11

8

34

Zdeňková Marie

10

222

10,23

38,2

17

16

19

13

65

 

 

 

 

 

 

Atletický čtyřboj - výsledky 3. tříd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

výsledky

jednotlivé pořadí

celkem

pořadí celkem

družstvo

jméno

hod

skok

sprint

běh

hod

skok

sprint

běh

celkem

ZŠ Bynov

Dušek jaroslav

1

283

8,89

32,6

24

4

4

4

36

195

2

Musil Tomáš

25

286

9,70

37,1

3

3

20

20

46

Domecká Debora

14

236

9,13

25,8

20

17

9

1

47

Kysilková Jana

13

243

9,26

36,5

22

12

13

19

66

ZŠ Kamenická

Jaborová Natálie

15

167

9,82

35,3

17

27

26

15

85

220

4

Hroníková Lucie

20

269

9,09

34,6

9

8

7

12

36

Kunc Petr

19

271

8,49

29,1

11

6

1

2

20

Vysoký Patrik

18

186

9,70

37,4

12

25

20

22

79

ZŠ Dr. Mir. Tyrše

Štěrba Stanislav

20

280

9,20

34,2

9

5

11

9

34

264

5

Havel Aleš

18

260

9,70

35,8

12

10

20

16

58

Oplová Julie

1

240

9,39

38,5

24

13

15

25

77

Mansfeldová Lucie

1

210

9,80

38,2

24

23

24

24

95

ZŠ Vojanova

Fridrich Šimon

26

224

9,64

33,9

2

19

18

8

47

269

6

Hoffmann Antonín

18

255

8,76

35,0

12

11

3

14

40

Buchtová Simona

4

166

10,73

41,2

23

28

28

27

106

Vlachová Barbora

15

208

9,64

36,2

17

24

18

17

76

ZŠ Komenského n.

Šmalcl Matěj

31

300

8,92

32,1

1

2

5

3

11

129

1

Anderle Matěj

25

328

9,13

33,2

3

1

9

6

19

Peroutková Hel

21

240

9,48

37,1

7

13

16

20

56

Horníková Kateř

15

270

9,07

34,9

17

7

6

13

43

ZŠ Březová

Dostál Dominik

21

240

9,22

34,5

7

13

12

11

43

314

7

Šarman David

23

219

9,80

37,7

5

22

24

23

74

Miškovská Tereza

1

224

9,76

39,1

24

19

23

26

92

Dzurková Bára

1

170

10,64

43,9

24

26

27

28

105

ZŠ Želenice

Mityska Martin

23

262

9,09

33,6

5

9

7

7

28

197

3

Marušák Roman

17

229

9,26

36,3

15

18

13

18

64

Mojžíšová Karol

14

237

8,64

32,9

20

16

2

5

43

Zárubová Kateřina

17

220

9,51

34,2

15

21

17

9

62

 

 

Atletický čtyřboj - výsledky 4. tříd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+ 1 min

 

 

 

 

 

 

 

 

 

výsledky

jednotlivé pořadí

celkem

pořadí celkem

družstvo

jméno

hod

skok

sprint

běh

hod

skok

sprint

běh

celkem

ZŠ Bynov

Máša Josef

37

331

8,55

9,2

2

4

5

2

13

150

1

Gunčaga Štefan

24

288

8,45

15,6

10

10

3

8

31

Pelíšková Nikol

22

204

9,61

17,6

13

22

19

9

63

Grundová Kateřina

24

258

8,67

18,1

10

16

7

10

43

ZŠ Kamenická

Fárek Oldřich

40

335

8,45

29,8

1

3

3

20

27

228

5

Vítek Filip

24

300

9,26

30,2

10

7

15

21

53

Řeháková Kateřina

14

167

9,09

27,5

24

24

13

19

80

Skálová Kristýna

21

217

9,29

26,9

14

21

16

17

68

ZŠ Dr. Mir. Tyrše

Dat Vu Tuan David

20

238

9,25

42,4

16

18

14

24

72

231

6

Lukáč Jaroslav

25

287

9,29

40,1

8

11

16

23

58

Galášová Veronika

19

285

9,70

24,8

17

12

22

16

67

Kopejsková Tereza

19

283

8,12

10,6

17

13

1

3

34

ZŠ Vojanova

Holešovský Michal

27

348

8,67

13,5

7

2

7

6

22

197

4

Petřina Martin

25

319

8,64

37,2

8

5

6

22

41

Součková Markéta

16

283

8,92

19,4

20

13

10

11

54

Lamová Šárka

15

252

9,80

26,9

23

17

23

17

80

ZŠ Komenského n.

Bouza Matěj

35

382

8,13

7,9

3

1

2

1

7

181

2

Krejčí Jakub

30

309

8,89

11,2

5

6

9

4

24

Rychnovská Kateř.

16

280

9,89

23,8

20

15

24

15

74

Kudrová Aneta

16

188

9,64

19,8

20

23

20

13

76

ZŠ Želenice

Hulko Filip

31

298

9,06

12,2

4

8

12

5

29

195

3

Zikmund Martin

30

291

9,39

15,2

5

9

18

7

39

Marková Denisa

17

233

9,64

22,4

19

19

20

14

72

Nguen Bich Hgoc

21

233

8,92

19,7

14

19

10

12

55

 

 

 

 

Atletický čtyřboj - výsledky 5. tříd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+ 1 min

 

 

 

 

 

 

 

 

 

výsledky

jednotlivé pořadí

celkem

pořadí celkem

družstvo

jméno

hod

skok

sprint

běh

hod

skok

sprint

běh

celkem

ZŠ Bynov

Žáček Martin

34

3,49

8,45

11,9

4

3

6

11

24

223

4

Krátký Pavel

31

2,90

8,95

11,1

7

20

16

8

51

Morongová Krist

26

3,23

8,95

24,7

17

9

16

25

67

Turtáková Adriana

29

2,95

9,82

34,6

12

17

25

27

81

ZŠ Kamenická

Jillich Luboš

29

2,80

8,45

23,8

12

23

6

23

64

235

5

Sochor Jakub

42

3,52

8,45

24,5

1

2

6

24

33

Hrušková Michaela

30

2,77

8,51

28,1

9

24

10

26

69

Prokupková Ter

23

2,72

8,73

14,5

18

25

13

13

69

ZŠ Dr. Mir. Tyrše

Barcal Vilda

23

2,97

9,26

15,5

18

16

21

14

69

208

3

Háza Hynek

33

3,38

8,01

9,1

5

4

1

5

15

Víšková Šárka

17

3,20

8,36

12,2

27

10

5

12

54

Makovcová Eliška

21

2,98

8,77

18,5

21

15

15

19

70

ZŠ Vojanova

Věchet Jakub

37

3,02

8,98

10,3

2

14

19

7

42

193

2

Ponert Jakub

36

3,30

8,11

11,5

3

6

3

9

21

Lišková Veronika

27

2,56

9,67

17,5

16

26

24

17

83

Vaňásková Andrea

20

3,09

8,13

10,2

24

13

4

6

47

ZŠ Komenského n.

Meszároš Alex

31

3,35

8,46

5,3

7

5

9

2

23

191

1

Novák Milan

30

3,14

8,64

4,4

9

11

12

1

33

Tran Huong Hel

20

2,89

8,57

18,2

24

21

11

18

74

Petrážová Kateřina

23

3,10

8,95

17,1

18

12

16

15

61

ZŠ Březová

Suchomel Vojta

29

3,53

9,29

6,9

12

1

22

4

39

263

6

Osmani Florian

29

2,95

8,09

5,9

12

17

2

3

34

Blanická Nikola

20

2,83

11,86

22,7

24

22

27

21

94

Bisová Nikola

21

2,52

10,06

23,1

21

27

26

22

96

ZŠ Želenice

Jansa Lukáš

32

3,29

9,01

19,7

6

7

20

20

53

283

7

Stach Matěj

30

3,24

9,51

17,1

9

8

23

15

55

Janatová petra

21

2,92

8,73

11,6

21

19

13

10

63

Dzurková Aneta

1

1,00

20,00

55

28

28

28

28

112

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                          

 

 

 

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ  ZÁVODNÍCI  ATLETICKÉHO  ČTYŘBOJE

 

( areál  ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín II   /  Květen 19, 2010 )

 

chlapci

 

 dívky

závodník

třída

škola

součet

umíst.

závodník

třída

škola

součet

umíst.

 

 BOUZA  Matěj

 

IV.

ZŠ Komenského

7

HERBSTOVÁ Natálie

II.

ZŠ Komenského

23