Výsledková listina okresního kola biologické olympiády kategorie "D" 45.ročník 2010 - 2011
       
 
     
 
           
Pořadí           Jméno a příjmení                                 Adresa školy                                      Počet bodů            
                    Test    R     Ž   LP Celkem
      1. Petr Hricák       ZŠ Kamenická 1145, Děčín 2   9 48 8 9,5 11 85,5
          tel.č.412 526 498                
2. Eliška Hůlková     KZŠ Nativity, Potoční 51, Děčín - Křešice 6 49,5 4 3 11 73,5
          tel.č. 733 225 822              
3. Alexandra Marešová     Gymnázium Rbk. Kom.nám.1130/10 8 44 4 10,5 4 68
          tel.č.412 332 491                
4. Barbora Mudrová     Gymnázium Děčín, Kom.nám.4, 405 02 8 36 5 9,5 10 68,5  
          tel.č.412 516 790                
5. Jana Boháčová ZŠ Na Stráni 879/2, Děščín VI   7 33 8 10 10 68
          tel.č. 412 537 133                
6. Jaroslav Kajínek Gymnázium Děčín, Kom.nám.4, 405 02 2 40 5 9,5 11 67,5
          tel.č.412 516 790                
7. Marie Freibergová     Gymnázium Děčín, Kom.nám.4, 405 02 8 36,5 4,5 8,5 9 66,5
          tel.č.412 516 790                
8. Jiří Fúrbacher     ZŠ Kamenická 1145, Děčín 2   9 36 4 11 6 66
          tel.č.412 526 498                
9. - 10. Hana Halíčková     ZŠ a MŠ Kosmonautů, Děčín 27     8 33,5 6 8,5 9 65
          tel.č. 412 524 063                
9. - 10. Anna Chmelařová     KZŠ Nativity, Potoční 51, Děčín - Křešice 0 39 5,5 9,5 11 65
          tel.č. 733 225 822                
11. Markéta Jonášová     ZŠ Školní 1544/ 5, Děčín VI, 405 01 2 41 3 11,5 6 63,5
          tel.č.412 539 306                
12. Lukáš Kotrch       ZŠ a MŠ Máchovo nám.688/11   7 36,5 1 7,5 7 59
          tel.č.412 531 551                
13. Dominika Uherková     ZŠ J.Vohradského, Šluknov 407 77 10 27 3 10 6 56
          tel.č.č412 386 395                
14. Kateřina Macháčková      ZŠ Školní 1544/ 5, Děčín VI, 405 01 2 32,5 4,5 8 8 55  
          tel.č.412 539 306                
15.- 16. Martina Horáková     ZŠ a MŠ Březová 369/25, Děčín 3 6 30 3 8,5 6 53,5
          tel.č. 412 513 297                
15. -16. Bohouš Beneš     ZŠ Míru152, Děčín 32     2 31,5 3,5 6,5 10 53,5
          tel.č.č412 547 761              
17. Markéta Miškovská     ZŠ a MŠ Březová 369/25, Děčín 3 6 30,5 3 9 4 52,5
          tel.č. 412 513 297                
18.-  19. David Šustr       ZŠ Míru152, Děčín 32     6 32,5 1,5 5,5 6 51,5
          tel.č.č412 547 761                
18. - 19. Dagmar Tvrdíková     ZŠ a MŠ Kosmonautů, Děčín 27     5 31 3 4,5 8 51,5
          tel.č. 412 524 063                
20. Lucie Plzáková     ZŠ TGM Česká Kamenice,407 21 7 28,5 2 7,5 2 47
          tel.č.412 584 468                
21. Petr Havlíček       ZŠ Vrchlického 630, Děčín 2   10 28,5 1 2 5 46,5
          tel.č.412 516 547              
22. Lukáš Hodboď   ZŠ Komenského nám., Děčín 405 01 2 31,5 2 2,5 7 45
          tel.č. 412 517 063                
23. - 25. Michal Žáček   ZŠ Vrchlického 630, Děčín 2   8 24 2 4,5 4 42,5
          tel.č.412 516 547                
23. - 25. Jakub Reindl       ZŠ TGM Česká Kamenice,407 21 7 22,5 1 6 6 42,5
          tel.č.412 584 468                
23. - 25.  Lucie Sinerová     ZŠ a MŠ Máchovo nám.688/11   8 26,5 0,5 3,5 4 42,5
          tel.č.412 531 551                
26. Lucie Klabenešová     ZŠ Komenského nám., Děčín 405 01 9 23 1,5 4 2 39,5
          tel.č. 412 517 063