Výsledková listina

Pythagoriáda 2008/2009

 

Datum konání : 14.května 2009

Místo konání   : Děčín, Rumburk

 

Kategorie : 6 třída

 

Poř.      Jméno a příjmení                    Škola                           Poč.bodů

1.         Sára Dočekalová         Gymnázium Děčín                  14

2.         Lenka Linzmayerová  Gymnázium Česká Kamenice 13

2.         Jan Marek                   ZŠ Tyršova Rumburk             13

3.         Kristýna Antošová      ZŠ Školní Děčín                      11

5.         Radek Kužel               ZŠ Na Pěšině Děčín                10

5.         Karla Strachoňová      Gymnázium Rumburk                        10

5.         Kateřina Salomonová  ZŠ nám.E.Beneše Rumburk    10

5.         Matěj Kučera              Gymnázium Rumburk                        10

5.         Lucie Dubcová                       Gymnázium Varnsdorf                       10

5.         Matěj Lehoczký          ZŠ Míru Děčín-Boletice          10

6.         Radek Bělunčák          Gymnázium Rumburk                        9

6.         Vojtěch Mrkus                        Gymnázium Rumburk                        9

6.         Andrea Hýblová         Gymnázium Rumburk                        9

6.         Jana Fléglová              ZŠ Školní Děčín                      9

6.         Martin Kopejska         ZŠ Školní Děčín                      9

6.         Vojtěch Bumba                       Gymnázium Děčín                  9

7.         Aneta Veselá               ZŠ Míru Děčín –Boletice        8

7.         Lukáš Janda                ZŠ Jiříkov                               8

8.         Pamela Nguyanová     Gymnázium Rumburk                        7

8.         Karolína Marešová      Gymnázium Rumburk                        7

8.         Lukáš Hronek                         ZŠ Školní Děčín                      7

9.         Tereza Netíková          ZŠ Školní Děčín                      6

9.         Martin Ďurčová                      ZŠ Školní Děčín                      6

9.         Michal Jedlička                       ZŠ Máchovo nám.Děčín         6

9.         Jan Javůrek                 ZŠ Tyršova Rumburk             6

9.         Ladislav Sluťák                       ZŠ Na Pěšině   Děčín              6

10.       Filip Stredák                ZŠ Nám.E.Beneše Varnsdorf  5

10.       Kristýna Zachová        ZŠ Česká Kamenice                5

10.       Lucie Pavlisová                      ZŠ Máchovo nám.Děčín         5

10.       Erika Kedlesová          ZŠ Školní Děčín                      5

10.       Veronika Svatošová    ZŠ Jílové                                 5

10.        Vojtěch Příhonský     ZŠ Máchovo nám.Děčín         5

11.       Vojtěch Čerkl              ZŠ Jiříkov                               4

12.       Barbora Mazancová    ZŠ Česká Kamenice                3

12.       Kateřina Milerová       ZŠ Na Pěšině Děčín                3

12.       Jakub Rašin                ZŠ U Nemocnice Rumburk     3

12.       Kristýna Štěpinová      ZŠ U Nemocnice Rumburk     3

13.       David Jahnel               ZŠ U Nemocnice Rumburk     1

 

Úspěšným řešitelem se stává ten kdo dosáhl 9 bodů.

 

 

 

 

 

Kategorie : 7. třída

1.         Štěpánka Gennertová  Gymnázium Děčín                  11

2.         Michal Voroš              ZŠ Česká Kamenice                9

2.         Ondřej Kunc               Gymnázium Děčín                  9

2.         Jakub Bednář              ZŠ Máchovo nám. Děčín        9

2.         Tra Thi Viet Ha                       Gymnázium Rumburk                        9

4.         Marek Klement                       ZŠ Dr.M.Tyrše Děčín              8

4.         Katka Kodytková        Komenského 10 Rumburk      8

4.         Tiep Tran Qvoc                      ZŠ Máchovo nám. Děčín        8

4.         Ondřej Příhonský        ZŠ Máchovo nám. Děčín        8

4.         Kamila Weisová          Gymnázium Děčín                  8

4.         Matěj Burda                Gymnázium Děčín                  8

4.         Jakub   Sokol               ZŠ U Nemocnice Rumburk     8

5.         Tadeáš Uhlíř               Gymnázium Česká Kamenice 7

5.         Daniel Pohlreich         ZŠ Jílové                                 7

5.         Jan Geist                     Gymnázium Česká Kamenice 7

6.         Petr Král                      ZŠ U Nemocnice Rumburk     6

6.         Ondřej Čech                ZŠ U Nemocnice Rumburk     6

6.         Romana Millerová      ZŠ U Nemocnice Rumburk     6

6.         Petra Řeháková                       Gymnázium Varnsdorf                       6

6.         Nikita  Povelkin          Gymnázium Děčín                  6

6.         Ha Anh           Tranová           Gymnázium Děčín                  6

6.         Anna Barborová         ZŠ Na Stráni Děčín                 6

6.         Petr Číla                      ZŠ Tyršova Rumburk             6

6.         Martin Kala                 ZŠ Komenského Děčín                       6

6.         Vojtěch Caha              ZŠ Máchovo nám.Děčín         6

6.         Barbora Kopejsková   ZŠ Dr. M.Tyrše Děčín             6

7.         Pavel Vondrýska         ZŠ Míru Děčín-Boletice          5

7.         Barbora Kolihová       ZŠ Školní Děčín                      5

7.         Michala Šmídová        ZŠ Benešov n/Pl.                    5

7.         Martin Korejtko          ZŠ Máchovo nám. Děčín        5

7.         Pavlína Martincová     ZŠ Dr.M.Tyrše Děčín              5

8.         Matěj Čech                  ZŠ U Nemocnice Rumburk     4

8.         Pavel Vlček                 ZŠ Nám. E.Beneše Varnsdorf 4

8.         Anna Ulrichová                      ZŠ Dr.M.Tyrše Děčín              4

8.         Lukáš Nebohý            ZŠ Na Pěšině Děčín                4

8.         Aleš Tulach                 ZŠ Máchovo nám. Děčín        4

8.         František Trnovský     ZŠ Máchovo nám. Děčín        4

8.         Tomáš Unger              ZŠ Jílové                                 4

8.         Adam Ihnuťak            Gymnázium Děčín                  4

9.         Ymi Nquyen Thi Kim             ZŠ E.Beneše Varnsdorf                      3

9.         Petr Kulhánek             Gymnázium Varnsdorf                       3

9.         Jan Volf                      ZŠ Tyršova Rumburk             3

9.         Patrik Krch                  ZŠ Tyršova Rumburk             3

9.         Markéta Roscheová    ZŠ Tyršova Rumburk             3

9.         Liliana Košťálová       Gymnázium Děčín                  3

9.         Josef Wander              ZŠ Na Stráni Děčín                 3

9.         František Jirout                       ZŠ Dr.M.Tyrše Děčín              3

10.       Jana Šedivá                 ZŠ Jiříkov                               3

10.       Dny Pham Mant          Gymnázium Rumburk                        2

10.       Roman Bryknar                      ZŠ Seifertova Varnsdorf         2

10.       David Čech                 ZŠ Seifertova Varnsdorf         2

10.       Kateřina Matoušková  ZŠ Seifertova Varnsdorf         2

10.       David Thot                  ZŠ Máchovo nám.Děčín         2

 

10.       Kristýna Švihnosová   Gymnázium Děčín                  2

10.       Jindřich  Bartoň          ZŠ Česká Kamenice                2

10.       Lukáš Vogl                 ZŠ Česká Kamenice                2

11.       Martin Křenek             ZŠ Jiříkov                               1

11.       Kristýna Machová       ZŠ Na Stráni Děčín                 1