Atletický čtyřboj - výsledky 1. tříd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

výsledky

jednotlivé pořadí

celkem

pořadí celkem

družstvo

jméno

hod

skok

sprint

hod

skok

sprint

celkem

ZŠ Kamenická

Trojan Zdeněk

20

2,56

10,22

2

7

14

23

190

6

Malec Martin

11

2,06

10,55

14

19

16

49

Uhlířová Adéla

10

1,98

10,11

18

21

12

51

Komrsková Kateřina

8

2,05

12,10

23

20

24

67

ZŠ Dr. Mir. Tyrše

Hamulová Anna

9

2,19

11,10

19

15

22

56

163

4

Loudátová Adéla

8

2,07

11,65

23

18

23

64

Prokeš Marek

15

2,53

10,10

8

8

11

27

Kočka Stanislav

18

2,68

9,81

5

4

7

16

ZŠ Česká Kamenice

Franta M

24

2,50

9,54

1

9

3

13

129

2

Tondr M

19

2,80

9,83

3

1

9

13

Koníková Kateřina

9

2,17

9,81

19

17

7

43

Hlaváčková Michaela

9

1,60

10,60

19

23

18

60

ZŠ Vojanova

Levá Michaela

11

2,19

10,40

14

15

15

44

173

5

Bradová Martina

11

1,44

10,80

14

24

21

59

Jankovič Jakub

15

2,35

10,61

8

13

19

40

Szymanski Jiří

11

2,39

9,80

14

10

6

30

ZŠ Komenského

Trojanová Michaela

14

2,39

10,55

12

10

16

38

78

1

Herbstová Natálie

19

2,59

9,56

3

5

4

12

Štulc Radek

15

2,70

9,71

8

2

5

15

Pytlík Martin

18

2,57

9,40

5

6

2

13

ZŠ Želenice 

Antošová Veronika

15

1,68

10,71

8

22

20

50

141

3

Hladíková Marie

9

2,38

10,08

19

12

10

41

Martínek Jiří

13

2,33

10,20

13

14

13

40

Freiberg Jan

17

2,70

9,04

7

2

1

10

 

 

 

 

Atletický čtyřboj - výsledky 2. tříd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

výsledky

jednotlivé pořadí

celkem

pořadí celkem

družstvo

jméno

hod

skok

sprint

hod

skok

sprint

celkem

ZŠ Kamenická

Dobrovolný Ondřej

28

2,71

9,20

1

7

6

14

146

2

Přeučil Jiří

18

2,59

9,72

8

11

19

38

Jaborová Natálie

13

2,07

9,67

20

27

16

63

Srbecká Veronika

12

2,93

9,11

24

2

5

31

ZŠ Dr. Mir. Tyrše

Opltová Julie

14

2,62

9,74

17

9

20

46

157

3

Miřejovská Natálka

9

2,24

10,23

28

23

26

77

Štěrba Standa

20

2,86

8,72

4

3

2

9

Gavruň Pavel

20

2,53

9,21

4

14

7

25

ZŠ Česká Kamenice

Hřídel Filip

20

2,38

9,80

4

18

22

44

217

5

Braun M

16

2,71

9,27

12

7

8

27

Richterová A

13

2,13

9,68

20

25

17

62

Vokřálová K

11

2,06

10,86

25

28

31

84

ZŠ Vojanova

Křížková Terezka

8

2,17

10,00

31

24

23

78

229

7

Vlachová Barbora

14

2,59

9,68

17

11

17

45

Hoffmann Antonín

17

2,82

9,35

10

4

10

24

Kužel Petr

10

1,57

10,05

26

32

24

82

ZŠ Komenského

Holá Tereza

17

2,54

10,39

10

13

27

50

138

1

Peroutková Helena

16

2,39

9,50

12

17

13

42

Anderle Matěj

16

2,77

9,09

12

5

4

21

Rameš Vojta

21

2,61

9,46

3

10

12

25

ZŠ Želenice

Polák Patrik

19

2,27

9,42

7

22

11

40

228

6

Černý Jakub

14

2,33

10,21

17

21

25

63

Kuchyňková Nikola

13

2,02

11,75

20

29

32

81

Čiháková Nela

10

2,46

8,95

26

15

3

44

ZŠ Březová

Javorek Kryštof

15

2,02

9,54

15

29

14

58

263

8

Horák Vít

15

2,34

10,50

15

20

28

63

Miškovská Tereza

9

2,77

9,78

28

5

21

54

Kubátová Alena

9

2,01

10,54

28

31

29

88

ZŠ Bynov

Domecká Debora

5

2,36

9,30

32

19

9

60

179

4

Gunčaga Mirek

25

2,45

9,58

2

16

15

33

Jílková Emily

13

2,08

10,58

20

26

30

76

Dušek Jaroslav

18

3,36

8,59

8

1

1

10

 

 

Atletický čtyřboj - výsledky 3. tříd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

výsledky

jednotlivé pořadí

celkem

pořadí celkem

družstvo

jméno

hod

skok

sprint

hod

skok

sprint

celkem

ZŠ Bynov

Gunčaga Štefan

18

2,34

8,88

17

31

14

62

193

4

Máša Josef

26

2,71

8,79

8

16

11

35

Moravcová Eliška

15

2,73

9,24

23

13

20

56

Pelíšková Nikola

21

2,82

8,94

13

10

17

40

ZŠ Kamenická

Fárek Oldřich

28

2,73

8,88

4

13

14

31

205

5

Kodera Martin

26

2,73

9,72

8

13

27

48

Kroupová Anna

12

2,60

8,82

30

21

12

63

Roháčková Eliška

15

2,50

8,92

23

24

16

63

ZŠ Dr. Mir. Tyrše

Bumba Michal

26

2,94

8,63

8

8

8

24

141

1

Janoušek Martin

36

3,17

8,60

1

3

7

11

Hrňová Bára

15

2,43

9,74

23

28

28

79

Kopejsková Tereza

16

3,17

8,56

20

3

4

27

ZŠ Česká Kamenice

Vít Marek

27

3,43

8,09

6

1

1

8

144

2

Richter Jakub

24

3,34

8,74

12

2

9

23

Kassasová Sára

12

2,75

9,39

30

12

23

65

Hypšová Barbora

15

2,96

9,10

23

7

18

48

ZŠ Vojanova

Součková Markéta

15

2,69

8,54

23

19

3

45

216

6

Kroutilová Kateřina

21

2,47

10,16

13

25

30

68

Husár Jakub

27

2,47

9,25

6

25

21

52

Novák Dominik

20

2,76

9,54

16

11

24

51

ZŠ Jílové

Bártová Natálka

14

2,55

8,56

29

22

4

55

237

7

Lišková Nikola

12

2,61

9,15

30

20

19

69

Kaločay Jakub

17

2,71

8,75

18

16

10

44

Trpišovský Zdeněk

21

2,47

10,35

13

25

31

69

ZŠ Březová

Štěpánek Pavel

28

2,39

9,68

4

30

26

60

242

8

Prošek Karel

30

2,85

8,83

2

9

13

24

Staňová Barbora

16

2,51

9,74

20

23

28

71

Jakubíková Adéla

15

1,84

10,85

23

32

32

87

ZŠ Želenice

Mánek Šimon

29

3,12

8,49

3

5

2

10

163

3

Ridl Dominik

25

3,05

8,56

11

6

4

21

Machtová Romana

16

2,70

9,64

20

18

25

63

Buriánková Nikola

17

2,41

9,27

18

29

22

69

 

Atletický čtyřboj - výsledky 4. tříd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

výsledky

jednotlivé pořadí

celkem

pořadí celkem

družstvo

jméno

hod

skok

sprint

hod

skok

sprint

celkem

ZŠ Bynov

Morongová Kristýna

24

2,86

8,84

18

16

22

56

163

1

Hammerlová Mich.

30

2,87

9,48

7

15

31

53

Žáček Martin

30

3,11

8,54

7

8

13

28

Krátký Pavel

31

2,97

8,45

5

13

8

26

ZŠ Kamenická

Dusík Standa

31

3,07

8,46

5

10

9

24

180

4

Volf Lukáš

30

3,19

8,66

7

7

19

33

Mášová Eliška

17

2,70

8,82

29

22

20

71

Prokůpková Tereza

23

2,79

8,53

21

19

12

52

ZŠ Dr. Mir. Tyrše

Háza Hynek

35

3,09

7,89

1

9

2

12

198

6

Osmani Florian

29

2,65

8,42

12

24

7

43

Ženíšková Agáta

16

2,97

8,89

31

13

24

68

Veselá Danda

20

2,61

9,15

24

25

26

75

ZŠ Česká Kamenice

Dýnek Jiří

28

3,81

7,95

13

1

3

17

166

2

Müller Lukáš

30

3,21

8,34

7

6

4

17

Kubíková Daniela

18

2,78

8,39

27

20

6

53

Štrosová Kristýna

17

2,19

8,65

29

32

18

79

ZŠ Jílové

Podrazová Eva

24

2,85

8,49

18

17

10

45

176

3

Podrazová Zuzka

20

2,78

9,24

24

20

28

72

Končel Michal

26

2,98

8,84

15

12

22

49

Stínil Michal

30

3,57

7,71

7

2

1

10

ZŠ Březová

Nistor Dominik

25

2,44

8,83

16

28

21

65

251

8

Suchomel Vojta

33

3,36

8,52

2

3

11

16

Bisová Nikola

23

2,33

9,38

21

29

30

80

Filípková

14

2,56

10,37

32

26

32

90

ZŠ Komenského

Brádková Karolína

18

2,47

9,37

27

27

29

83

242

7

Kaili Sára

24

2,82

9,12

18

18

25

61

Mezsároš Alex

33

3,04

8,36

2

11

5

18

Sýkora David

21

2,24

9,15

23

31

26

80

ZŠ Želenice

Jansa Lukáš

32

3,31

8,58

4

4

14

22

182

5

Stach Matěj

27

3,30

8,60

14

5

15

34

Pálíková Sára

25

2,27

8,63

16

30

16

62

Vasiljaková Mich.

19

2,70

8,63

26

22

16

64

 

Atletický čtyřboj - výsledky 5. tříd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

výsledky

jednotlivé pořadí

celkem

pořadí celkem

družstvo

jméno

hod

skok

sprint

hod

skok

sprint

celkem

ZŠ Kamenická

Šindelář Jakub

30

3,36

8,78

11

14

18

43

150

2

Slánský Jaroslav

30

3,22

8,80

11

18

20

49

Hermannová Nikola

32

3,48

8,53

9

8

14

31

Volavková Jana

30

3,40

8,07

11

12

4

27

ZŠ Dr. Mir. Tyrše

Opl Vladimír

28

3,67

8,06

15

5

3

23

207

7

Havlík Dominik

34

3,18

9,04

7

20

23

50

Demuthová Anna

27

2,66

9,70

16

26

26

68

Ulbrichtová Linda

20

3,17

8,96

23

21

22

66

ZŠ Česká Kamenice

Pavlík David

29

3,73

8,12

14

3

5

22

158

3

Wowczok Artur

40

3,37

8,12

2

13

5

20

Boušková Věra

18

3,22

8,48

24

18

12

54

Turková Simona

17

3,31

8,79

26

17

19

62

ZŠ Jílové

 

10

2,41

11,00

28

28

28

84

194

5

Trpišovská Anna

22

3,41

8,56

22

11

15

48

Mikeš Tomáš

33

3,49

7,78

8

7

2

17

Kopiár Matěj

27

3,32

8,49

16

16

13

45

ZŠ Komenského

Benešová Lucie

27

3,77

8,23

16

2

9

27

113

1

Holečková Edita

17

3,35

9,25

26

15

25

66

Matoušek Matěj

44

4,00

7,75

1

1

1

3

Bittner Martin

35

3,68

8,20

5

4

8

17

ZŠ Březová

Zelenický Marek

35

3,06

8,63

5

23

16

44

202

6

Dušák Dominik

36

3,58

8,46

4

6

11

21

Němečková Kateřina

24

2,98

8,65

21

25

17

63

Miškovská Markéta

25

2,42

10,11

20

27

27

74

ZŠ Želenice

Krásl Vojtěch

31

3,43

8,26

10

10

10

30

178

4

Nedbal Petr

40

3,44

8,18

2

9

7

18

Bejdlová Nikola

18

3,17

9,12

24

21

24

69

Roubíčková Štěp.

27

3,02

8,86

16

24

21

61