Výsledková listina okresního kola biologické olympiády kategorie "D" 43.ročník 2008 - 2009
       
 
     
 
           
Pořadí           Jméno a příjmení                                 Adresa školy                                      Počet bodů            
                    Test    R     Ž   LP Celkem
      1. Martina Pavlasová     Gymnázium Rbk. Kom.nám.1130/10 0 66,5 7,5 13 10,5 97,5
          tel.č.412 332 491                
2. - 3. Vratislav Zdeněk Číla     ZŠ Kamenická 1145, Děčín 2   10 54 7,5 9,5 9,5 90,5
          tel.č.412 526 498                
2. - 3. Kamil Petříček     ZŠ Školní 1544/ 5, Děčín VI, 405 01 8 54 8,5 10 10 90,5
          tel.č.412 539 306                
4. Jan Geist   Gymnázium, Česká Kamenice 407 21 6 57 4 10,5 8,5 86  
          tel.č. 412 584 002                
5. Daniel Andrle     ZŠ Školní 1544/ 5, Děčín VI, 405 01 8 47 7 8 11 81
          tel.č.412 539 306                
6. Veronika Žďánská     ZŠ J. Vohradského, Šluknov 407 77 10 50,5 6 8 6 80,5
          tel.č. 412 386 395              
7. Klára Vítková       ZŠ Vrchlického 630, Děčín 2   10 46 5 7 11 79
          tel.č.412 516 547              
8. Škanderová Martina     ZŠ a MŠ Máchovo nám.688/11   5 49,5 4 5,5 11 75
          tel.č. 412 530 297                
9. Michal Marek ZŠ T.G.Masaryka, Č.Kamenice, 407 21 10 42,5 3,5 9,5 9 74,5
          tel.č.412 584 468                
10. Barbora Korejsková     ZŠ Vrchlického 630, Děčín 2   10 41 4,5 8,5 8,5 72,5
          tel.č.412 516 547              
11. - 12. Alena Špergová     ZŠ E.Beneše 469, Varnsdorf 407 47 9 42,5 5,5 7 8 72
      tel.č. 412 372 627              
11. - 12. Marie Šulová       ZŠ Kamenická 1145, Děčín 2   0 52 5,5 7 7,5 72
          tel.č.412 526 498                
13. - 14. Filip Voros       ZŠ T.G.Masaryka, Č.Kamenice, 407 21 9 38 6,5 9,5 7 70
          tel.č.412 584 468                
13. - 14. Václav Sýkora ZŠ a MŠ Kosmonautů 177, Děčín 405 02 8 45,5 4,5 8 4 70
          tel.č. 412 524 063                
15. Veronika Ehlová     ZŠ Míru 152, Děčín 32,     10 41,5 4,5 5,5 8 69,5
          tel.č. 412 547 671              
16. - 17. Adéla Syrová       Gymnázium Děčín, 405 01   10 41,5 2,5 7 8 69
          tel.č.412 516 790                
16. - 17. Jan Pešek   Gymnázium Děčín, 405 01   9 37,5 5 5,5 12 69
          tel.č.412 516 790                
18. Tereza Urbánková     ZŠ Kamenická 1145, Děčín 2   10 41,5 3,5 6 6,5 67,5
          tel.č.412 526 498                
19. Eliška Kostovová     ZŠ Komenského nám., Děčín 405 01 5 40 3,5 8,5 9,5 66,5
          tel.č. 412 517 063                
20. Ha Vu Thu - Hanička     ZŠ E.Beneše 469, Varnsdorf 407 47 10 36,5 0 6 8,5 61
          tel.č. 412 372 627                
21. Kateřina Vašíčková     ZŠ J. Vohradského, Šluknov 407 77 10 31 4 7,5 6,5 59
          tel.č. 412 386 395                
22. Štěpánka Nikoličová     ZŠ Míru 152, Děčín 32,     10 34,5 1,5 3,5 8,5 58
          tel.č. 412 547 671                
23. Jindřiška Červenková   ZŠ a MŠ Máchovo nám.688/11   9 31 3 5,5 6,5 55
          tel.č. 412 530 297                
24. Michal Caha       ZŠ a MŠ Máchovo nám.688/11   8 31,5 1,5 6 7 54
          tel.č. 412 530 297                
25. Lenka Matějková     ZŠ Komenského nám., Děčín 405 01 1 39 2 3,5 7 52,5
          tel.č. 412 517 063                
26. Ondřej Michal     ZŠ a MŠ Kosmonautů 177, Děčín 405 02 7 31 2,5 5 4,5 50
          tel.č. 412 524 063                
         vstupní úkol  
Test      teoretické znalosti
R           znalosti rostlin 
Ž           znalost živočichů
LP         laboratorní práce