II. stupeň – žáci  7., 6., 8. a 9. tříd – 34 žáků

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie 6. a 7. třída - Benjamín

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pořadí

 

Příjmení

 

Jméno

 

Třída

 

Body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

 

CHÁBEK

 

Lukáš

 

VII. A

 

71

2.

 

BĚLÍK

 

Milan

 

VII. A

 

61

3.

 

KOLIHOVÁ

 

Barbora

 

VII.

 

57

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.-5.

 

KLÚS

 

Michal

 

VII. B

 

48

4.-5.

 

ZRONEK

 

Lukáš

 

VI.B

 

48

6.

 

THIELOVÁ

 

Anna

 

VI.B

 

47

7.-9.

 

ZUŚŤÁK

 

Jaroslav

 

VII. B

 

39

7.-9.

 

DEUTSCH

 

Daniel

 

VII. B

 

39

7.-9.

 

ŠIMKOVÁ

 

Nikola

 

VII. A

 

39

10.

 

KOVAŘIČ

 

Jan

 

VII. B

 

36

11.

 

ĎURČOVÁ

 

Martina

 

VI. B

 

35

12.

 

ANDRÝSEK

 

Matěj

 

VI. B

 

34

13.-15.

 

GROSS

 

Tomáš

 

VII.A

 

28

13.-15.

 

PÍSAŘÍK

 

Jan

 

VI. B

 

28

13.-15.

 

ANTOŠOVÁ

 

Kristýna

 

VI. B

 

28

16..

 

KUFR

 

Pavel

 

VI. B

 

27

17.

 

LESKAUER

 

Viktor

 

VI.A

 

25

18.

 

MITYSKOVÁ

 

Petra

 

VI.A

 

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie 8. a 9. třída – Kadet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pořadí

 

Příjmení

 

Jméno

 

Třída

 

Body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

 

UHLÍKOVÁ

 

Iva

 

VIII.B

 

73

2.

 

JÁCHYMOVÁ

 

Miroslava

VIII. A

 

57

3.

 

LAVINGEROVÁ

 

Tereza

 

VIII.B

 

56

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

 

SMOLIGOVÁ

 

Vendula

 

IX. B

 

55

5.

 

JANATA

 

Tomáš

 

IX.A

 

54

6.

 

SKLENÁŘ

 

Martin

 

IX.A

 

53

 7.

 

SCHMIDT

 

Ondřej

 

VIII.B

 

51

8.

 

THIELE

 

Jan

 

VIII. A

 

48

9.

 

BALVÍN

 

Martin

 

VIII. A

 

46

10

 

HERODESOVÁ

 

Tereza

 

IX.A

 

40

11.-12.

 

STEKLÝ

 

Jakub

 

IX.A

 

38

11.-12.

 

RANGLOVÁ

 

Daniela

 

VIII. B

 

38

 13.-14.

 

GRUBEROVÁ

 

Andrea

 

IX.A

 

37

 13.-14.

 

ŠIMEK

 

Jakub

 

VIII. B

 

37

 15.

 

KODÝTEK

 

Lukáš

 

VIII. A

 

28

16.

 

ŠTREBLOVÁ

 

Alena

 

IX. B

 

18