úvod organizace školního roku dokumenty výchovné poradenství



aktuality

kontakty

družina

výchovné
poradenství


fotografie




učitelé

správní
zaměstnanci


rozvrhy tříd

stránky tříd

práce žáků

olympiády

umístění tříd


ZŠ Školní 5, Děčín VI
www.zszelenice.cz


SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2016/2017


Okresní kolo
Archimediáda 2017


Pohár rozhlasu 2017

Okresní kolo
Pythagoriáda 2017


Krajské kolo - fyzikální olympiáda


Okresní kolo
ve vybíjené - chlapci


Okresní kolo
olympiáda z biologie


Historie Děčína

Okresní kolo
biologická olympiáda D


Okresní kolo
olympiáda z matematiky


Okresní kolo
olympiáda z fyziky
kategorie F


Okresní kolo
olympiáda z fyziky
kategorie E


Školní kolo
olympiáda z matematiky


Okresní kolo
olympiáda z anglického jazyka
kategorie 2


Okresní kolo
olympiáda z anglického jazyka
kategorie 1


Školní kolo
Pythagoriáda


Okresní kolo
Architektonická soutěž


Školní kolo
olympiáda z anglického jazyka


Okresní kolo
olympiáda z matematiky Z9


Okresní kolo
olympiáda z matematiky Z5


Okresní kolo
olympiáda z dějepisu


Školní kolo
olympiáda z matematiky


Školní kolo olympiády z českého jazyka

Architektonická soutěž - školní kolo

Bobřík informatiky

Přespolní běh - okresní kolo - starší žákyně


Přespolní běh - okresní kolo - mladší žáci



SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2015/2016


Krajské kolo - Mladý záchranář 2016

Krajské kolo - Pohár rozhlasu

Pythagoriada 2016


Okresní kolo
Pythagoriáda


Pohár rozhlasu - starší žákyně

Pohár rozhlasu - starší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žákyně

Pohár rozhlasu


Olympiáda škol - plavání 2016

Historie Děčína

Okresní kolo
biologická olympiáda D


Školní kolo
Historie Děčína


Okresní kolo
biologická olympiáda C


Okresní kolo olympiády z matematiky

Školní kolo
Pythagoriáda


Okresní kolo
fyzikální olympiáda


Krajské kolo
olympiáda z německého jazyka


Okresní kolo - finanční gramotnost


Školní kolo
olympiáda z přírodopisu


Okresní kolo
olympiáda z českého jazyka


Školní kolo
chemická olympiáda


Okresní kolo
olympiáda z matematiky - 9


Okresní kolo
olympiáda z matematiky - 5


Školní kolo
architektonická soutěž


Školní kolo
olympiáda ze zeměpisu


Školní kolo
olympiády z anglického jazyka


Okresní kolo
olympiáda z dějepisu


Školní kolo
olympiáda z německého jazyka


Olympiáda řemesel

Školní kolo olympiády z českého jazyka

Školní kolo olympiády z dějepisu

Přírodovědný klokan

Evropský den jazyků - 2015

Přespolní běh - okresní kolo



SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2014/2015


Krajské kolo
olympiáda z biologie


Sportovní olympiáda základních škol
Plavecká část - IV. kat.


Sportovní olympiáda základních škol
Plavecká část - III. kat.


Sportovní olympiáda základních škol
Plavecká část - II. kat.


Okresní kolo
Pythagoriáda


Krajské kolo
Pohár rozhlasu


Okresní kolo
Pohár rozhlasu


Okresní kolo
Archimediáda




Okresní kolo
olympiáda z biologie C


Okresní kolo
biologická olympiáda D


Historie Děčína

okresní kolo
olympiáda z matematiky


krajské kolo - český jazyk




okresní kolo
olympiáda z fyziky


školní kolo
olympiáda z matematiky


Fyzikální olympiáda
školní kolo






okresní kolo
olympiáda ze zeměpisu


školní kolo
olympiáda z přírodopisu






okresní kolo
olympiáda z německého jazyka
kategorie 2


okresní kolo
olympiáda z německého jazyka
kategorie 1


okresní kolo
olympiáda z anglického jazyka
kategorie 2


okresní kolo
olympiáda z anglického jazyka
kategorie 1


školní kolo
chemická olympiáda




Okresní kolo
Olympiáda z českého jazyka


školní kolo
Architektonická soutěž


školní kolo
olympiáda ze zeměpisu


školní kolo
olympiáda z anglického jazyka


okresní kolo
olympiáda z matematiky - 9


okresní kolo
olympiáda z matematiky - 5


školní kolo
olympiáda z německého jazyka


okresní kolo
olympiáda z dějepisu


Matematická olympiáda - školní kolo

Finanční gramotnost - školní kolo

Olympiáda řemesel 2014

Olympiáda z českého jazyka
školní kolo


Bobřík informatiky
výsledky


Přehazovaná
výsledky


Okresní kolo - stolní tenis


Přírodovědný klokan - školní kolo

přespolní běh - st.žákyně

přespolní běh - st.žáci

přespolní běh - ml.žákyně

přespolní běh - ml.žáci

SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2013/2014


Pythagoriada 2014

Archimediáda

Pohár rozhlasu - starší žákyně

Pohár rozhlasu - starší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žákyně

Sportovní olympiáda



krajské kolo fyzikální olympiády kategorie E



okresní kolo olympiády - biologie D

Historie Děčína

krajské kolo olympiády z českého jazyka

okresní kolo fyzikální olympiády E

okresní kolo fyzikální olympiády F

okresní kolo olympiády - biologie C

Krajské kolo olympiády v matematice 2014


Okresní kolo olympiády v chemii 2014

Okresní kolo - Finanční gramotnost 2014


Okresní kolo olympiády v chemii 2014


Krajské kolo olympiády v matematice 2014

Krajské kolo olympiády v německém jazyce 2014

Krajské kolo olympiády v anglickém jazyce 2014

Krajské kolo v přehazované 2014

Krajské kolo v přehazované 2014








okresní kolo olympiády ze zeměpisu A

okresní kolo olympiády ze zeměpisu B

okresní kolo olympiády ze zeměpisu C

1.místo v okresním kole
olympiády v anglickém jazyce


okresní kolo olympiády z německého jazyka II

okresní kolo olympiády z německého jazyka I

okresní kolo olympiády z anglického jazyka II

okresní kolo olympiády z anglického jazyka I

školní kolo olympiády z přírodopisu

školní kolo olympiády z chemie

okresní kolo olympiády z českého jazyka

2.místo v okresním kole
olympiády v německém jazyce


1.místo v okresním kole
olympiády v německém jazyce


1.místo v okresním kole
olympiády v českém jazyce


školní kolo olympiády ze zeměpisu 6. třída

školní kolo olympiády ze zeměpisu 7. třída

školní kolo olympiády ze zeměpisu 8.,9. třída

okresní kolo olympiády z dějepisu

okresní kolo olympiády z matematiky 5.,9. třída







školní kolo olympiády z matematiky

školní kolo olympiády z německého jazyka

školní kolo - finanční gramotnost

školní kolo olympiády z anglického jazyka

školní kolo olympiády z dějepisu

školní kolo olympiády z českého jazyka

přehazovaná 2013


Florbal - žáci 4. a 5. tříd


Přírodovědný klokan


přespolní běh - krajské kolo




přespolní běh - okresní kolo


SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2012/2013


sportovní den - výsledky

Olympiáda ZŠ - IV. kat. chlapci

Olympiáda ZŠ - IV. kat. dívky

Olympiáda ZŠ - III. kat. chlapci

Olympiáda ZŠ - III. kat. dívky

Olympiáda ZŠ - II. kat. chlapci

Olympiáda ZŠ - II. kat. dívky

plavání Olympiáda ZŠ - Celkové výsledky

Pohár rozhlasu - starší žákyně

Pohár rozhlasu - starší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žákyně

8.třída okresní kolo
Pythagoriáda


7.třída okresní kolo
Pythagoriáda


6.třída okresní kolo
Pythagoriáda


5.třída okresní kolo
Pythagoriáda


Pohár rozhlasu výsledky

krajské kolo - fyzika

okresní kolo - matematika 8. třída

okresní kolo - matematika 7. třída

okresní kolo - biologie

Matematický Klokan - Benjamín, Kadet

Matematický Klokan - Cvrček, Klokánek

okresní kolo olympiády - biologie

okresní kolo olympiády - fyzika F

okresní kolo olympiády - fyzika E

krajské kolo olympiády - německý jazyk

okresní kolo olympiády - chemie

školní kolo Pythagoriády - 6.ročník

školní kolo Pythagoriády - 7.ročník

školní kolo Pythagoriády - 8.ročník

školní kolo olympiády z přírodopisu

okresní kolo olympiády - anglický jazyk 1a

okresní kolo olympiády - anglický jazyk 2a

okresní kolo olympiády - německý jazyk 1a

okresní kolo olympiády - německý jazyk 2a

okresní kolo olympiády z českého jazyka

Úspěch
Veroniky Švubové


okresní kolo olympiády z dějepisu

okresní kolo olympiády z matematiky - 5., 9. třída

školní kolo olympiády z chemie

školní kolo olympiády z anglického jazyka - 8.,9. třída

školní kolo olympiády z anglického jazyka - 5.-7. třída

školní kolo olympiády z německého jazyka

Olympiáda z dějepisu - školní kolo

školní kolo olympiády z českého jazyka

Přírodovědný klokan



Přespolní běh - starší chlapci

Přespolní běh - starší dívky

Přespolní běh - mladší dívky

Přespolní běh - mladší chlapci

EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ 2012


SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2011/2012


olympiáda školních družin


krajské kolo olympiády z biologie


krajské kolo olympiády z biologie


krajské kolo vybíjená


krajské kolo olympiády z českého jazyka





okresní kolo olympiády z matematiky






Historie Děčína - školní kolo

okresní kolo olympiády z biologie

okresní kolo olympiády z fyziky

okresní kolo olympiády z českého jazyka

okresní kolo olympiády z českého jazyka
1. místo Jana Fléglová /uprostřed/


Krajské kolo olympiády z německého jazyka


okresní kolo olympiády ze zeměpisu

školní kolo olympiády ze zeměpisu

školní kolo olympiády z přírodopisu

okresní kolo olympiáda - německý jazyk 1b

okresní kolo olympiáda - německý jazyk 1a

okresní kolo olympiáda - anglický jazyk 2a

okresní kolo olympiáda - anglický jazyk 1a

okresní kolo dějepisné olympiády

matematická olympiáda - 5. a 9.ročník

okresní kolo Pythagoriády - 6.,7.,8.ročník

školní kolo olympiáda - anglický jazyk

Den finanční gramotnosti

školní kolo olympiáda - německý jazyk

školní kolo Pythagoriády - 6.,7.,8.ročník

školní kolo Pythagoriády - 5.ročník

školní kolo - olympiáda z českého jazyka

Olympiáda z dějepisu - školní kolo

Přírodovědný klokan - školní kolo

EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ 2011


SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2010/2011


Pětiboj Martiny Sáblíkové - výsledky

Pohár rozhlasu - 2011 celkové výsledky - mladší žáci
Pohár rozhlasu - 2011 celkové výsledky - mladší žákyně
Pohár rozhlasu - 2011 celkové výsledky - starší žáci
Pohár rozhlasu - 2011 celkové výsledky - starší žákyně

Pohár rozhlasu - 2011 - mladší žáci
Pohár rozhlasu - 2011 - mladší žákyně
Pohár rozhlasu - 2011 - starší žáci
Pohár rozhlasu - 2011 - starší žákyně

krajské kolo olympiády z biologie

Historie Děčína


okresní kolo olympiády z biologie - D

okresní kolo olympiády z matematiky

okresní kolo biologické olympiády

okresní kolo olympiády z českého jazyka

Pythagoriáda 2011 - výsledky

Matematický Klokan

okresní kolo olympiády ze zeměpisu

školní kolo olympiády z přírodopisu - kategorie 6.,7. tříd

školní kolo olympiády z přírodopisu - kategorie 8.,9. tříd

okresní kolo olympiády z angličtiny - kategorie 6.,7. tříd

okresní kolo olympiády z angličtiny - kategorie 8.,9. tříd





okresní kolo olympiády z dějepisu

školní kolo olympiády ze zeměpisu

výsleky Pythagoriády - 5.tř.

výsleky Pythagoriády - 6. tř.

výsleky Pythagoriády - 7.,8. tř.

okresní kolo - olympiáda v matematice - 5. a 9. třídy

školní kolo matematické olympiády - 5.ročník

školní kolo - olympiáda z německého jazyka

Čeština je i můj jazyk


technická soutěž - SPŠSaD Letná



školní kolo - recitace

Pec nám spadla
        

školní kolo olympiády z anglického jazyka

školní kolo Pythagoriády - 5.ročník

školní kolo - olympiáda z českého jazyka

školní kolo - olympiáda z dějepisu

stolní tenis - krajské finále 2010

Okresní finále ve stolním tenisu


Přírodovědný klokan

Přespolní běh - starší chlapci

Přespolní běh - starší dívky

Přespolní běh - mladší dívky

Přespolní běh - mladší chlapci


EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ 2010


SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2009/2010




krajské kolo - olympiáda v biologii

Atletický čtyřboj

Pohár rozhlasu - starší žákyně

Pohár rozhlasu - starší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žáci

Pohár rozhlasu - mladší žákyně

okresní kolo - Pythagoriáda - 7. tř.

okresní kolo - Pythagoriáda - 6. tř.

   

okresní kolo - olympiáda v biologii

vybíjená - 5. třídy

okresní kolo - olympiáda v matematice

okresní kolo - olympiáda v biologii

Matematický Klokan - 7.B

Matematický Klokan - 7.A

Matematický Klokan - 6.B

Matematický Klokan - 6.A

krajské kolo - olympiáda v matematice

okresní kolo - olympiáda ve fyzice

matematický Cvrček - výsledky

matematický Klokan - výsledky

okresní kolo - olympiáda v českém jazyce

okresní kolo - olympiáda v zeměpise

okresní kolo 2.kategorie - olympiáda v anglickém jazyce

okresní kolo 1.kategorie - olympiáda v anglickém jazyce

školní kolo olympiády z přírodopisu - 8.,9.ročník

školní kolo olympiády z přírodopisu - 6.,7.ročník

školní kolo olympiády ze zeměpisu - 8.,9.ročník

školní kolo olympiády ze zeměpisu - 6.,7.ročník

okresní kolo 2.kategorie - olympiáda v němčině

okresní kolo 1.kategorie - olympiáda v němčině

okresní kolo - matematiká olympiáda

okresní kolo - matematika


okresní kolo olympiády v dějepise

školní kolo Pythagoriády - 7.ročník

školní kolo Pythagoriády - 6.ročník

školní kolo soutěže v recitaci - výsledky

školní kolo olympiády z anglického jazyka - výsledky

školní kolo olympiády z německého jazyka - výsledky

soutěž pro ZŠ - SPŠSaD Letná



školní kolo olympiády z českého jazyka - výsledky

okresní přebor žáků 4.- 5. tříd ve florbale

krajské finále ve stolním tenise 2009


PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN - výsledky školního kola

výsledky - přehazovaná 2009

výsledky okresního finále ve stolním tenisu
          

EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ 2009

       

Přespolní běh - mladší dívky - 22.9. 2009

Přespolní běh - mladší chlapci - 22.9. 2009

Přespolní běh - starší dívky - 22.9. 2009

Přespolní běh - starší chlapci - 22.9. 2009


SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2008/2009


krajské kolo - olympiáda z biologie 2009

Atletický čtyřboj 2009

Štafety - 1. stupeň

Pohár rozhlasu 2009
mladší žáci
mladší žákyně
starší žáci
starší žákyně

okresní kolo - Pythagoriáda 2008/2009

okresní kolo olympiády z přírodopisu


krajské kolo olympiády z českého jazyka
- výsledky


okresní kolo olympiády z matematiky
- výsledky




okresní kolo olympiády z fyziky
- výsledky


Kondiční dvojboj
- výsledky


školní kolo olympiády v přírodopise - kategorie C
- výsledky


školní kolo olympiády v přírodopise - kategorie D
- výsledky


okresní kolo olympiády v zeměpise
- výsledky


matematický benjamín a kadet 6. - 9. třídy - výsledky

matematický cvrček 2. - 3. třídy - výsledky

matematický klokan 4. - 5. třídy - výsledky

fotbal - 5. třídy ...

okresní kolo olympiády z českého jazyka - výsledky

okresní kolo olympiády z anglického jazyka - výsledky

krajské kolo olympiády v německém jazyce -
3. místo Dlesková Franziska


školní kolo olympiády ze zeměpisu - výsledky

školní kolo Pythagoriády 7. třídy - výsledky

okresní kolo olympiády z němčiny - kategorie I.A - výsledky

okresní kolo olympiády z němčiny - kategorie II.A - výsledky

okresní kolo dějepisné olympiády - výsledky

školní kolo Pythagoriády 6. třídy - výsledky

okresní kolo olympiády z matematiky ... výsledkyr>
školní kolo olympiády z anglického jazyka ...
výsledky

olympiáda z dějepisu
výsledky


technická soutěž - SPŠSaD



školní kolo olympiády z německého jazyka - výsledky

školní kolo olympiády z českého jazyka - výsledky

přehazovaná - výsledky

okresní kolo ve stolním tenise
       

Přírodovědný klokan - školní kolo

Evropský den jazyků - 2008

Přespolní běh - mladší dívky - 23.9. 2008

Přespolní běh - mladší chlapci - 23.9. 2008

Přespolní běh - starší dívky - 23.9. 2008

Přespolní běh - starší chlapci - 23.9. 2008



SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2007/2008


krajské kolo olympiády ve fyzice ... výsledky

Bambiriáda 2008
malá kopaná       přehazovaná
     

výsleky Pythagoriády - okresní kolo ... zde

výsledky - okresní kolo - matematická olympiáda .... zde

výsledky - školní kolo - matematický Klokan .... zde

výsledky olympiády z českého jazyka ... více

výsledky krajského kola olympiády v německém jazyce ... více

výsledky matematické olympiády ...zde

výsledky olympiády z přírodopisu kat. II... zde

výsledky olympiády z přírodopisu kat. I... zde

výsledky Pythagoriády... zde

výsledky okresní olympiády z anglického jazyka kat. II... zde

výsledky okresní olympiády z německého jazyka kat. II... zde

výsledky okresní olympiády z německého jazyka kat. I... zde

výsledky olympiády z anglického jazyka ... zde

výsledky okresní olympiády z matematiky ... zde

výsledky okresní olympiády z dějepisu ... zde

výsledky olympiády z českého jazyka ... zde

výsledky olympiády z němčiny ... zde

chemická olympiáda ... zde

matematická olympiáda ... zde

florbal ... výsledky

Evropský den jazyků .... více




SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2006/2007



sportovní den 2007

Historie Děčína - školní kolo ... výsledky

Pythagoriáda

ekologická soutěž - Permoník ...výsledky

matematická soutěž - klokánek ...výsledky

zeměpisná olympiáda A - okresní kolo ...výsledky
zeměpisná olympiáda B - okresní kolo ...výsledky
zeměpisná olympiáda C- okresní kolo ...výsledky


olympiáda v zeměpise - kategorie A
školní kolo ... výsledky

olympiáda v zeměpise - kategorie B
školní kolo ... výsledky

olympiáda v zeměpise - kategorie C
školní kolo ... výsledky

pythagoriáda
školní kolo ... výsledky

olympiáda v dějepise - okresní kolo ... výsledky

olympiáda v německém jazyce - okresní kolo ... výsledky

technická soutěž - SPŠSaD Letná
- výsledky

školní kolo - olympiáda z němčiny
- výsledky

školní kolo - olympiáda z dějepisu - výsledky

školní kolo olympiády z českého jazyka - výsledky

stolní tenis - chlapci výsledky

stolní tenis - dívky výsledky

přespolní běh .... výsledky



SOUTĚŽE A OLYMPIÁDY 2005/2006


sportovní den 2006

basket - výsledky

výsledky školního kola - historie Děčína - výsledky

Bambiriáda 2006 - výsledky

Pythagoriada 2006 - výsledky

Krupský permoník 2006 - výsledky

Coca cola cup 2006 - výsledky

okresní kolo zeměpisné soutěže - výsledky

školní kolo zeměpisné soutěže - výsledky


školní kolo biologické olympiády - výsledky -kat.C
výsledky - kat.D


krajské kolo v německém jazyce

okresní kolo v něměckém jazyce - výsledky

školní kolo v německém jazyce - výsledky


závody - lyžařský kurz - výsledky


technická soutěž - výsledky